BDI

א. בטון מואסי בע"מ

מוצרי בנייה ותשתית

פרופיל

שנת הקמה 1976
כתובת באקה אל גרביה 30100 - ראה מפה
טלפון 04-6382592
פקס 04-6382925
דוא"ל [email protected]
אתר החברה mawassi.net
   
   

מנהלים

אחמד מואסי, נשיא ומייסד החברה, א. בטון מואסי בע"מ

אחמד מואסי

נשיא ומייסד החברה

אינג' פואז אחמד מואסי, מנכ"ל החברה, א. בטון מואסי בע"מ

אינג' פואז אחמד מואסי

מנכ"ל החברה

עו"ד פטין אחמד מואסי, סמנכ"ל כספים והנהלת חשבונות, א. בטון מואסי בע"מ

עו"ד פטין אחמד מואסי

סמנכ"ל כספים והנהלת חשבונות

נביל אחמד מואסי, סמנכ"ל תפעול ואחזקה, א. בטון מואסי בע"מ

נביל אחמד מואסי

סמנכ"ל תפעול ואחזקה

אודות


בבעלות החברה חמישה מפעלי בטון מובא - בנצרת, אום אל פחם, ערערה, באקה אל גרביה וטייבה. לחברה צי של 100 משאיות חדישות עם מערבלים, משאבות בטון ומשאיות הובלה בפריסה רחבה - מאזור ראש העין ורמת השרון בדרום ועד לצומת גולני ושפרעם בצפון. כל מפעלי הבטון בחברה הינם בעלי ראשי ייצור כפולים הפועלים באופן עצמאי כל אחד בנפרד. לחברה כושר ייצור של כ-100 אלף קוב בטון בחודש. חברת א. בטון מואסי מתגאה בהיותה החברה הפרטית הגדולה והוותיקה ביותר בארץ בענף הבטון המוכן. החברה הינה בבעלות פרטית משפחתית ולכן הלקוחות מקבלים יחס אישי, נגישות וזמינות מבעלי החברה הקשובים לכל צרכי הלקוחות של החברה. מייסד ונשיא החברה מר אחמד מואסי החל את דרכו כקבלן וייזם בתחום הבניין בשנות ה-50. בשנת 1976 הקים את מפעל הבטון המוכן הראשון שלו. החברה מספקת בטון מוכן, טיט, צמנטיט ומשאבות בטון מכל הסוגים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. צוות החברה מציע פתרונות מתקדמים ומקיפים לניהול פרויקטים באופן הבטיחותי והיעיל ביותר

תקן ואיכות

החברה חרטה על דגלה את חזון האיכות והשירות והיא פועלת לספק את המוצר הטוב ביותר ללקוח. כל מפעלי החברה מצויידים במערכות ובבקרי ייצור המתקדמים ביותר בארץ כאשר תהליך הייצור הינו ממוחשב במלואו. המפעלים מפוקחים באופן שוטף על ידי מכון התקנים הישראלי ומוסמכים על ידו. חומרי הגלם (אגרגטים, מלט,חול, מוספים….) בהם משתמשת החברה חייבים להיות האיכותיים ביותר ועל כן ספקי החברה מוסמכים על ידי מכון התקנים אף הם. מערך הבקרה העצמית של החברה מכיל בקרי בטון מוסמכים ומעבדות פנימיות לבדיקת איכות הבטון באופן עצמאי.
מערכות ניהול החברה מפוקחים ומוסמכים כל שנה על ידי מערכת אייזו של מכון התקנים.

מגוון פרויקטים
החברה פועלת הן במגזר הפרטי והן במגזר הקבלני העסקי. במהלך השנים הייתה החברה מעורבת בפרויקטים רבים – שכונות דיור ציבורי ופרטי, מרכזים מסחריים וקניונים, גשרים, כבישים ראשיים, מנהרות, תחנות כוח, מאגרי מים.
בין הפרויקטים המיוחדים: מנהרת איכסאל – נצרת, כביש 6, רכבת העמק, תחנת הכוח חדרה, העיר חריש, תחנת רכבת חדרה.

מגוון שירותים
חברת א. בטון מואסי מספקת בכל רחבי הארץ את השירותים הבאים:
אספקת בטון וטיט;
שאיבות בטון למרחקים ולגבהים שונים;
פתרונות ייחודיים באתרים עם נגישות מוגבלת או באתרים מסוכנים.

מגוון משאבות
בבעלות החברה צי של 18 משאבות בטון שמגיעות לגבהים שונים המופעלות על ידי צוות מפעילים מקצועי ומנוסה. החברה מבצעת עבודות לאספקה ולשאיבה של בטון מכל סוג, תוך התאמה מיטבית לתנאי המקום. החברה מובילה בתחום המשאבות באמצעות ציוד חדשני ומציעה פתרונות מקיפים לעבודות מורכבות, תוך אספקת בטון לגבהים שונים (עד 64 מטר) ולמרחקים שונים, כולל במקומות בעלי נגישות מוגבלת.

צוות מומחים
"לא די בציוד החדיש והמגוון", מדגישים בחברת א. בטון מואסי, "יש חשיבות רבה לוותק ולניסיון של הצוות המופקד על ביצוע הפרויקט. צוותי הסדרנים, המעמיסים במפעלים, מפעילי המשאבות ונהגי המערבלים נבחרו בקפידה על ידי בעלי החברה באופן אישי וצברו וותק, ניסיון ומיומנות מקצועית של אנשי הצוות שלנו בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום שאיבת בטון, כולל התמודדות עם מגוון אתגרים. הניסיון העשיר שלנו חוסך לכל אחד מלקוחותינו זמן וכוח אדם ובכך מקטין את עלויות הפרויקט שלו".

לקוחות מרוצים
החברה גאה ביכולתה להתאים את מוצריה לפי דרישות הלקוח וצרכיו. ואכן, מזה עשרות שנים נתנו החברות הקבלניות המובילות בענף בישראל אמון מלא במוצריה ובשירותיה של חברת א. בטון מואסי.

בין לקוחותיה המרוצים של חברת א. בטון מואסי נמנים:
מחאמיד תופיק חברה לבניין • קבוצת חנן מור
אחים פתחי חברה לבניה • שטאנג לבניה והנדסה
ש. שטרית הנדסה • שי חי יזמות והשקעות
שמיר הנדסה 1995 • אבן דרך הנדסה ופיתוח
הקודחים שבת • תופיק דראשוה
מיגא בטון – ארגיל שירותי תובלה (1993) • סולימאן מוחמד ובניו

אולי יעניין אותך גם


מדיניות יישום חוק איסור הלבנת הון על ידי הבנקים – "יותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להניק" – אילן סופר ושות'

צו איסור הלבנת הון (חובות זיהוי, דיווח וניהול רישומים של תאגידים בנקאיים למניעת הלבנת הון ומימון טרור), שהוצא מכוח חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 (להלן בהתאמה: "הצו" ו-"החוק" או "חוק איסור הלבנת הון") מטיל על הבנקים חובות של קבלת מידע וחובות דיווח במטרה לאתר פעילויות חריגות שעלולות להצביע על פעולות הקשורות להלבנת הון או מימון טרור.