BDI

אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

התמחות בהתחדשות עירונית - תמ"א 38

פרופיל

שנת הקמה 2009
כתובת יגאל אלון 53 , תל אביב 6706206- ראה מפה
טלפון 03-6374257
פקס 03-6887541
רשתות חברתיות
אתר החברה www.ashdar-boutique.co.il
   
   

מנהלים

גיל גירון, יו"ר אשדר חברה לבניה ומנכ"ל קבוצת אשטרום, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

גיל גירון

יו"ר אשדר חברה לבניה ומנכ"ל קבוצת אשטרום

ארנון פרידמן, מנהל כללי, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

ארנון פרידמן

מנהל כללי

עומר גוגנהיים, משנה למנכ"ל ומנהל אגף פיתוח עסקי והתחדשות עירונית, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

עומר גוגנהיים

משנה למנכ"ל ומנהל אגף פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אור אריאלי, סמנכ"ל כספים, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

אור אריאלי

סמנכ"ל כספים

אמנון מחרז, סמנכ"ל הנדסה, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

אמנון מחרז

סמנכ"ל הנדסה

רחלי בריזל, סמנכ"ל שיווק ומכירות, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

רחלי בריזל

סמנכ"ל שיווק ומכירות

מיכה קורצברד, סמנכ"ל תכנון, אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית

מיכה קורצברד

סמנכ"ל תכנון

אודות אשדר חברה לבניה בע"מ - מקבוצת אשטרום-התחדשות עירונית


אשדר בוטיק מתמחה בהתחדשות עירונית ממוקדת בפרויקטי תמ"א 38 יחודיים ונהנית מאיתנות פיננסית של אשדר וקבוצת אשטרום. החברה ממנפת את ההתמחות והידע רב השנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת להקמת פרויקטי בוטיק בבנייה איכותית, המותאמת באופן מושלם לצרכי לקוחותיה. אשדר בוטיק נבחרה למובילה בתחומה בכל המדדים של התחדשות עירונית ומדורגת במקום הראשון שנה שנייה ברציפות במדד מדלן.

איתנות וגב כלכלי
חברת אשדר מקבוצת אשטרום בעלת גב כלכלי איתן וניסיון רב שנים בענף הנדל"ן. אשדר מקבוצת אשטרום, המנוהלת על ידי ארנון פרידמן, היא חברה יזמית מהמובילות בתחום הבנייה למגורים בישראל. לחברה אגרות חוב הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והיא עוסקת בייזום, בפיתוח ובשיווק של פרוייקטי מגורים איכותיים ברחבי ישראל. היקף המכירות של אשדר מגיע למאות דירות בכל שנה, והיא מעורבת בייזום, בתכנון ובהקמת פרוייקטים למגורים בהיקף של יותר מ-10,000 יח"ד נכון להיום.
לפני יותר מעשור הגדירה אשדר את תחום ההתחדשות העירונית כגורם מוביל בתחום המגורים. את תחום ההתחדשות העירונית בחברה מנהל עומר גוגנהיים, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במשפטים, שמאי מוסמך בהשכלתו.

ניסיון וסטנדרט בנייה ללא פשרות
המקצועיות והניסיון של אשדר בתחום הבנייה האורבנית באופן כללי, ובפרוייקטים של התחדשות עירונית בפרט, מבטיחים ללקוחות החברה ביטחון ושקט נפשי, משום שהפרוייקט מבוצע, לאורך כל הדרך, על ידי המומחים הטובים בתחומם.
איכות הבנייה הגבוהה בתור סטנדרט והירידה לפרטים הקטנים ביותר של הפרוייקט מבטיחים ללקוחות להיכנס בתום הבנייה לדירה חדשה ואיכותית, המספקת חוויית מגורים עכשווית ומודרנית.
כחברה מובילה בתחום המגורים אשדר משלבת באופן מיטבי התמחות וידע של שנים רבות בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת.

ליווי אישי של הלקוח מתחילת הדרך ועד למסירת המפתח
אשדר מלווה את בעלי הדירות ומטפלת עבורם בכל היבטי הפרוייקט, מתחילתו ועד סיומו, לרבות בחינת כדאיות כלכלית, ניהול מו"מ משפטי ומסחרי, ביצוע הליכי תכנון, רישוי והשגת היתרי בנייה. בכל הקשור לביצוע, אשדר מפעילה חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בכל אחד מהפרוייקטים שלה, מפקחת על הבנייה ומשווקת את הדירות החדשות, הכול תוך ניהול ושמירה על קשר רציף ו"קו חם" עם כל בעלי הדירות.

משוואה בה כל הצדדים מרוויחים
התחדשות עירונית יוצרת מצב של Win-Win עבור כל הצדדים: אשדר כחברה יזמית מתכננת, מממנת ומקימה פרוייקט חדש ואיכותי, בעוד בעלי הדירות נהנים מבניין אטרקטיבי, עם תשתיות חדשות המאפשרות נגישות מרבית וחווית מגורים מיטבית.
פרוייקטים של התחדשות עירונית מהווים אתגר ברמה הלאומית ומספקים מענה משודרג לאוכלוסייה הולכת וגדלה ופתרונות הולמים גם לדיירים עם מוגבלויות.

חזון החברה: המשכיות, איכות, מקצועיות ואחריות
החזון של אשדר הוא להמשיך ולבנות פרוייקטים רבים, מאתגרים ומורכבים בכל רחבי ישראל, לייצר סביבת מגורים איכותית עבור הדיירים, ולפעול באופן מקצועי ואחראי, תוך שמירה על תנאים כלכליים. הנהלת החברה רואה בתחום ההתחדשות העירונית הזדמנות חשובה לשדרוג ושיפור איכות המבנים וחוויית המגורים ברמה הלאומית, מתוך מטרה לייצר פלטפורמה יציבה לטווח הרחוק עבור איכות החיים בישראל.

פרוייקטים נבחרים
אשדר מונטיפיורי, קריית אונו – אחד הפרוייקטים הבולטים של החברה, הכולל חידוש של רחוב שלם בקריית אונו הוותיקה, שבו נבנו ואוכלסו ארבעה בניינים חדשים יוקרתיים. בניית הבניין האחרון החלה לאחרונה. סה"כ יכלול הפרוייקט 130 דירות בבניינים בני חמש קומות מעל קומת מרתף.
אשדר גדעון 11-15, רמת השרון – בניין יוקרתי וייחודי הכולל 41 דירות מעל קומת מרתף.
אשדר ארלוזורוב 16-18 רעננה – שני בניינים בני שבע קומות הכוללים 60 דירות מעל קומת מרתף, בקרבת רחוב אחוזה.
אשדר בראשית 9, רמת השרון – בניין יוקרתי בן שבע קומות הכולל 24 דירות מעל קומת מרתף.
אשדר רמב"ם 42, רעננה – בניין אחד בן שבע קומות הכולל 40 דירות מעל קומת מרתף.

פרוייקטים עתידיים נבחרים
בשנה הקרובה מתכוונת אשדר לצאת עם פרוייקטים נבחרים במרכז הארץ, ביניהם שני פרוייקטים ברמת גן בסמוך לפארק הירקון, פרוייקט נוסף בנווה אביבים רמת אביב על רחוב אינשטיין, והחל שיווק מגדל מגורים יוקרתי בגני תקווה – "מגדל אשדר גני תקווה".
החברה מציעה פתרונות איכותיים לענף המגורים בישראל כבר למעלה מ-40 שנה, בהן אכלסה עשרות אלפי משפחות בכל רחבי הארץ, ומיישמת את חזונה כחברה מובילה בתחומה לשנים רבות קדימה.

 

אולי יעניין אותך גם


כ 27% מהחניות בענף הביגוד והאופנה נקלעו לקשיים (פורסם ביתד נאמן)

  התחזית של Coface Bdi עד סוף 2020 – יסגרו כ 795 חנויות מתחום האופנה

שקילת שיקולי תחרות במכרזים (יוסי לוי ושות', עורכי דין)

לאחרונה פרסמה הרשות לתחרות כלכלית (להלן: "הרשות") טיוטת גילוי דעת להערות הציבור בנושא שקילת שיקולי תחרות במכרזים על-ידי הגופים המזמינים. במסגרת גילוי דעת זה, קובעת הרשות אמות מידה לפיהן עורכי מכרזים יידרשו לשקול שיקולי תחרות כחלק ממכלול השיקולים שנשקלים על-ידם בעת עריכת מכרז. הרשות מסבירה בנייר העמדה, כי כחלק ממכלול מהשיקולים של עורך המכרז במסגרת […]

חידושים והבהרות לזכויות אנשים עם מוגבלות בפסיקה – עו"ד שחר הופמן, שותף ומנהל מחלקת דיני עבודה ועו"ד יעל הדני ממחלקת דיני עבודה – בן ארי, פיש, סבן ושות'

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והתקנות על פיו מטילים על מקומות עבודה הנותנים שירותים לציבור ומועסקים בהם למעלה מ-25 עובדים חובה לפעול להעסיק אנשים עם מוגבלות, ע"י חיוב בביצוע התאמות וקביעת יעדי העסקה (3% עובדים עם מוגבלות מקרב כלל העובדים במקום עבודה בו מועסקים למעלה מ- 100 עובדים). לשם עמידה בהוראות החוק והתקנות מעסיקים […]