BDI

ארתור שני ושות' - חברת עו"ד

משרד עורכי דין

פרופיל

שנת הקמה 2014
כתובת מגדל אמות השקעות (קומה 12) | רחוב ויצמן 2 תל-אביב | מיקוד: 6423902 - ראה מפה
טלפון 03-3020210
פקס 03-5544970
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.anyfamily.law
   

מנהלים

עומר בללי, שותף, ארתור שני ושות' - חברת עו"ד

עומר בללי

שותף

ארתור שני, שותף מייסד-מנהל, ארתור שני ושות' - חברת עו"ד

ארתור שני

שותף מייסד-מנהל

רונית א. זיסמן, שותפה, ארתור שני ושות' - חברת עו"ד

רונית א. זיסמן

שותפה

אודות ארתור שני ושות' - חברת עו"ד


.

ארתור שני ושות' – חברת עו"ד, מגשרים ונוטריון עוסקת בדיני משפחה, גירושים, ירושה וניהול הון ונכסים משפחתיים. בראש החברה עומדים עורכת הדין והמגשרת רונית א' זיסמן ועורך הדין והמגשר ארתור שני, ולצידם ארבעה אנשי צוות נוספים מתחום דיני המשפחה, הגירושים והירושה. יחדיו הם פועלים במרץ על מנת לספק מענה מקצועי וייצוג הולם בפני כלל הרשויות הרלוונטיות בתחום המעמד האישי והירושה.

ייחודה של החברה טמון במוטו החרוט על דגלה ומתנוסס בגאווה בכניסה למשרדיה: "דיני משפחה – לכל משפחה". החברה השכילה להבין, לפני כל יתר חברות המשפט ומשרדי עורכי הדין בישראל, כי בימינו אין הרכב אחד ויחיד של משפחה (אב, אם וילדים), אלא שמשפחה יכולה להתבטא במגוון סגנונות והרכבים נוספים: אבא ואבא, אימא ואימא, עם ילדים, ללא ילדים, הורה אחד, כמה הורים. בתוך כך, החברה מספקת שירות משפטי בתחום דיני המשפחה, המותאם לכל משפחה באשר היא – מדן ועד אילת.

מלבד הייצוג בערכאות המשפטיות השונות, החברה מספקת מענה לדרכים חלופיות ליישוב סכסוכים משפחתיים, כמו באמצעות משא ומתן, גישור, בוררות, גירושים בשיתוף פעולה בצוות רב-תחומי ועוד – הכל תחת קורת גג אחת של מרכז "גישור פרטי", המצוי בבעלות החברה.

איך אנחנו עובדים?

שיטת העבודה בחברה מושתתת על מודל "עורך הדין פותר הבעיות". במסגרת זאת, הלקוח או הלקוחה עוברים תשאול מקיף, שעל בסיסו מתבצע אפיון של צורכיהם המשפטיים. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית, אנו מבינים את הצורך או את הבעיה המשפטית בצורה נרחבת, ומשלבים ידע ומומחיות משפטיים עם המומחיות והידע של בעלי מקצוע אחרים (מטפלים משפחתיים, יועצי מס, שמאים, עו"ד מתחומים אחרים ועוד) – כדי שיחד נוכל לספק מענה שלם ואינטגרטיבי.

ערכי החברה

זמינות וגמישות בתקשורת

אנו מתחייבים לתקשורת רציפה ונגישה עם קהל הלקוחות. בשלב הראשון תתקיים פגישת ייעוץ והיכרות פרונטלית, ובהמשך – התקשורת תוכל להתבצע באמצעים דיגיטליים ומקוונים, כמו דוא"ל, ווטסאפ וסקייפ, ובמקום דואר רשום ופקסים – נשתמש בשליחויות. הזמינות והגמישות התקשורתיות מקצרות משמעותית את זמן הטיפול ומאפשרת לצדדים ליצור קשר בכל זמן ומכל מקום.

שיתוף ושיקוף ללקוח/ה

במסגרת הטיפול בעניין המשפטי, הלקוחות מקבלים הסבר מפורט על הסוגיה והמצב המשפטיים, ומוצעות להם דרכי פעולה, תוך פירוט היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. לאחר שהבינו ובחנו את דרכי הפעולה האפשריות ואת נקודות המבט המשפטיות הרלוונטיות, ללקוחות נשמרת הזכות לבחור בדרך הפעולה המועדפת עליהם. כמו כן, סדר וארגון הם נר לרגלנו, ובהתאם לכך הלקוחות מקבלים לאורך כל תהליך העבודה עדכונים שוטפים בכלל המתרחש בעניינם.

יסודיות לצד שקדנות וחדשנות משפטית

בחברתנו מושם דגש על ההיבט האקדמי שבעבודתנו, ובהתאם לכך אנו חותרים ללמוד ולהשתכלל באופן תמידי, לצד מעקב שוטף אחר חידושים משפטיים בפסיקה ובדין. כל זאת מתוך מטרה לשמור על רלוונטיות ולספק את המענה המשפטי הראוי והעכשווי ביותר. המענה המשפטי הניתן על-ידנו חותר להתבסס על התמונה השלמה, והוא כולל הן את התיאוריה (חקיקה, פסיקות וספרות משפטית) והן את העובדות בשטח. הודות לכך, חברתנו מתגאה בתרומתה להתוויית פסקי דין והחלטות תקדימיות בתחום דיני המשפחה, הגירושים והירושה.

שלושת תחומי העיסוק המרכזיים של החברה:

  • ענייני משפחה, גירושים ופרידה
  • דיני ירושה, צוואה ועזבון
  • ניהול הון ונכסים משפחתיים

ענייני משפחה, גירושים ופרידה

אנו מלווים את לקוחותינו בתקופות המשמעותיות בחייהם, ונותנים מענה בקשת רחבה של סוגיות ומצבים בתחום המשפחה, כגון: נישואים (לרבות נישואים אזרחיים), הפרת הבטחת נישואים, גירושים או פרידה – עם או בלי ילדים, סכסוכי משמורת וחלוקת אחריות הורית, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, לשון הרע במשפחה, חלוקת נטל המזונות בין ההורים, תביעות נזיקין משפחתיות, עריכת הסכמים משפחתיים על סוגיהם השונים ועוד.

לעיתים, אך נדרש מאיתנו מענה מיטבי במצבים משפטיים סבוכים במיוחד, כמו במקרה של ילדים עם צרכים מיוחדים, ניכור הורי, הורות שאינה מוכרת רשמית מבחינת הרשויות והחוק ועוד. לצד כל אלה, אנו מציעים ייצוג בהליכים אחרים בתחום המשפחה, כמו החזרת ילדים חטופים לפי אמנת האג, קביעת אפוטרופסות לגוף או לרכוש, עריכת ייפוי כוח מתמשך ומסמך הבעת רצון ואף הסדרת מעמד לבן או לבת זוג זרים בישראל.

כחלק ממימוש החזון המרכזי שעליו נשענת חברתנו – כאמור, מענה משפטי לכל סוגי המשפחות – אנו מתמחים בטיפול ובפתרון מצבים "מיוחדים" במשפחה, הנגזרים מטבע הדברים. ככלל, התפיסה המנחה אותנו היא כי יש להתאים ולדייק את המענה המשפטי לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח – תוך הלימה למאפייניו, לצרכיו ולרצונותיו, וכל זאת בכפוף לפסיקה ולתקנות המשפטיות המחייבות.

דיני ירושה, צוואה ועיזבונות

ארתור שני ושות' – חברת עו"ד מעניקה שירות משפטי גם בתחום הצוואה, הירושה והעיזבון. זאת לרבות עריכת צוואות והתאמתן לבקשות ולצורכי הלקוח, טיפול במשברי ירושה ובחלוקת עיזבונות, הגשת בקשה לצו קיום צוואה או לצו ירושה, וכן בהתנגדויות להורשה והתנגדויות לקיום צוואה, בהתאם לצוואה ולחוק.

אנו מאמינים כי כאשר מחליטים לערוך צוואה, יש לוודא שמי שעורך אותה בקיא בדיני ירושה, אך חשוב מכך – גם יודע לטפל היטב בסכסוכי ירושה ובהתנגדויות לקיום צוואה. כך הוא יוכל לזהות בעיות שעלולות להופיע במהלך הדרך וידע למצוא להן פתרון אידיאלי. באופן שכזה, תבטיחו כי העברת ההון המשפחתי שנצבר בעמל רב – יעבור ליקיריכם בצורה מסודרת וחלקה.

ניהול הון משפחתי, נאמנויות ולקוחות פרטיים

ארתור שני ושות' – חברת עו"ד מטפלת בתחום ניהול ההון המשפחתי, הנחשב לאחד מתחומי המשפט הרגישים והמורכבים ביותר. תחום זה משלב דיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט מסחרי.

אנו נותנים מענה לצורך הקיים בקרב אנשים המתחילים לצבור או כשכבר צברו רכוש רב – כגון דירות, עסקים, קרנות ועוד – וברצונם לשמר אותו ולהעבירו לדורות הבאים בצורה נכונה ויעילה. בכך, אנו מסייעים למשפחות לתכנן ולנהל את הנכסים, ההשקעות והנאמנויות, תוך התייחסות לחוק ולפסיקה.

ניהול נכון של הנכסים המשפחתיים מתחיל בעריכת הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים, בשלבי הזוגיות השונים. בין היתר, במסגרת הסכמים אלה מוגדר מי ישלוט ומי יטפל ברכוש המשפחתי, במקרה של חוסר כשרות משפטית. לשם כך, אחד האמצעים העומדים לרשותנו הוא עריכת ייפוי כוח מתמשך.

כמו כן, במידת הצורך אנו מייצגים את לקוחותינו בהליכים משפטיים הקשורים ברכוש המשפחתי (כולל קניין רוחני, מניות, מוניטין, כספים, דיגיטל ומטבעות דיגיטליים וכו'), לצד טיפול בניהול הון ובהעברת הון משפחתי מדור לדור, בליווי עסקאות נדל"ן ועסקאות אחרות בתחום המשפחתי.

אולי יעניין אותך גם


דוח Fico© Bdi החדש עלה לרשת

מהיום : דוח אשראי צרכני החדש ודירוג Fico© Bdi ! עיצוב חדש וידידותי, ניתוח המידע וסיכומו. FICO®BDI score – דירוג אשראי צרכני דירוג סיכון אשראי ללווים פרטיים בסטנדרט בינלאומי. לראשונה בישראל כל אחד יוכל לצפות בדירוג FICO®BDI שלו. דירוג סיכון FICO®BDI מבוסס על שיתוף פעולה בין FICO® המובילה בעולם לדירוג סיכוני אשראי לבין CofaceBdi  

הסכנה בפרסומי לשון הרע ופגיעה בפרטיות שמופצים באנונימיות; יש מה לעשות, וכמעט אין ברירה אלא לעשות

זו היא אחת מן הנקודות החשוכות בדיני לשון הרע ובדיני הגנת הפרטיות; או למעשה אחת מן האפשרויות המסוכנות ביותר שהביאה עמה ההתפתחות הטכנולוגית מן השנים האחרונות. עם זאת, יש דרך – אפילו יותר מאחת – לטפל בסיטואציה המסוכנת; אך בעבור זה הכרחי לפעול במהירות ובצורה תכליתית.

גמלא הראל – המכשיר המימוני שיכול להעניק ליזמים את הדחיפה שהם זקוקים לה

יזמי נדל"ן נאלצים לעתים לממן פרויקטים שטרם הבשילו מהונם העצמי, ועתה יש להם אפשרות להימנע מסחרור. טל תפוחי, מנכ"ל גמלא הראל, התארח באולפן אתר מרכז הנדל"ן ושוחח עם דרור מרמור על המכשיר הפיננסי שיכול לעזור ליזמים להניע פרויקטים של התחדשות עירונית