BDI

ארקדי קליימן בע"מ

יזמות בניה התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 1994
כתובת החרושת 48 כרמיאל- ראה מפה
טלפון 04-9550686
פקס 04-628387
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://www.a-kleyman.com/
   
   

מנהלים

ארקדי קליימן, בעלים, ארקדי קליימן בע"מ

ארקדי קליימן

בעלים

סוזאנה קליימן, מנכ"לית, ארקדי קליימן בע"מ

סוזאנה קליימן

מנכ"לית

בוריס קליימן, מנכ"ל, ארקדי קליימן בע"מ

בוריס קליימן

מנכ"ל

אודות ארקדי קליימן בע"מ


"חברת ארקדי קליימן, העוסקת בביצוע, יזמות ותמ"א 38, מובילה בכל אחד מהתחומים הללו בזכות יצירתיות, שאיפה לדיוק ולמצוינות, עבודת צוות, שיטות עבודה מהמתקדמות ביותר ואיתנות פיננסית". כך אומרת סוזאנה קליימן, מנכ"לית החברה שהוקמה על ידי אביה ארקדי קליימן בשנת 1994 ונושאת את שמו. החברה מתמחה בבנייה למגורים, תעשייה ובנייה ציבורית (עבודות תשתית, בנייה וגמר) ועוסקת בייזום פרויקטים להתחדשות עירונית ומגורים. בכל אחד מהפרויקטים הללו, ובמהלך כל שנות פעילותה, מקפידה החברה על תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר, מפרט טכני איכותי וסטנדרט בנייה גבוה במיוחד. "איכות ללא פשרות היא נר לרגלינו, והיא שהקנתה לנו את המוניטין כחברת בנייה אמינה ויסודית", מדגישה מנכ"לית החברה.

חברת בנייה מנוסה ואמינה
עם ניסיון של 28 שנה בענף הבנייה, סיווג קבלני ג'5 והסמכה ל-ISO 9001, חברת ארקדי קליימן גאה בהון האנושי שלה – המהנדסים, האדריכלים, ההנדסאים, המנהלים הבכירים, מנהלי הפרויקטים, עובדי הכפיים בכל מקצועות הבנייה והמערך הלוגיסטי התומך. החברה מקפידה על גיוס עובדים מדוקדק ודוגלת בהאצלת סמכויות למנהלים תוך הקשבה לרעיונות חדשים, יחס מפרגן ותגמול הוגן. הניסיון רב השנים והידע המצטבר של הצוות המקצועי מיושם בתהליך הבנייה, משלב התכנון האדריכלי של הפרויקט ועד לסיומו. יעידו על כך כל לקוחותיה ובהם חברות גדולות במשק כגון שיכון ובינוי, שפיר, סלע בינוי, קחם ועוד.

חוויית שירות נעימה ונינוחה
חברת ארקדי קליימן בונה פרויקטים רבים תוך הקפדה על סטנדרט גבוה המותאם היטב לדרישות לקוחותיה, מתן יחס אישי, חם ואדיב וליווי צמוד משלב התכנון המוקדם ועד למסירת הפרויקט. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה להעניק לכל לקוח חוויית שירות נעימה ונינוחה, אשר מלווה אותו לכל אורך הדרך.
הקפדה יתרה על איכות הבניה תוך עמידה בלוחות הזמנים, שקיפות, שירות לקוחות יעיל שנותן מענה מקצועי מיידי ואמין ללקוחות – כל אלה מבטיחים את שביעות רצונם של הלקוחות והופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר של החברה.

פרויקטים למגורים
חברת ארקדי קליימן בונה שכונות מגורים בחיפה, נשר, נהריה, קרית ים, כרמיאל, חריש, כפר תבור ויוקנעם, והרחבות קהילתיות בקיבוצים. הבנייה מתבצעת תוך רגישות רבה לצרכי הדיירים. מחלקת הדיירים בחברה מלווה את הלקוחות משלב חתימת ההסכם ועד לקבלת המפתח לדירה. מחלקת הבדק ממשיכה לתת מענה ללקוחות בשנות הבדק והאחריות.
לפני כשנתיים הקימה חברת ארקדי קליימן חברה משותפת עם ואקנין שמגר. חברת קליימן – שמגר יזמות ובנייה מתמחה ביזמות ובנייה – מקניית הקרקע, דרך התכנון המדוקדק ועד הביצוע הקפדני. החברה זכתה במכרזים בישוב יבניאל ובטבריה (מתחם בן 660 יחידות דיור ומרכז מסחרי).

פרויקט הדגל
פרויקט הדגל של חברת קליימן-שמגר הוא מגדל המתנשא לגובה 60 קומות באתר המחצבה בנשר. הפרויקט כולל שטחי מסחר, משרדים, למעלה מ-1,000 יחידות דיור, כולל מעונות לסטודנטים, וחניונים על קרקעיים ותת קרקעיים. לדברי אחד האדריכלים, גיא מילוסלבסקי, "הפרויקט יהווה עוגן מטרופוליני חדש, המגדל הגבוה ביותר בארץ מחוץ לגוש דן, שייבנה במיקום אסטרטגי לעסקים וימנף את האזור כולו ממתחם תעסוקה טיפוסי, למוקד משיכה מעורב שימושים, חלק מרצף עירוני בין חיפה לנשר".

התחדשות עירונית
לפני כשלוש שנים נכנסה החברה לביצוע ויזמות בתחום ההתחדשות עירונית. כשותפה יזמית וזרוע ביצועית של חברת בזלת ק.מ.ה נדל"ן ויזמות, היא מבצעת כיום פרויקטים בערים חיפה, עכו ונהריה. החברה חתומה גם על מתחמי פינוי בינוי של שכונות בחיפה והסביבה.
גם בתחום ההתחדשות העירונית מיישם צוות החברה את הניסיון העשיר שצבר במהלך השנים, תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מתחום ההנדסה, הרישוי והבינוי. לדיירים מובטח תהליך מקצועי, יעיל, החל מהבדיקה הראשונית ועד סיום הפרויקט והכניסה לדירות.

מבני ציבור
עם לקוחותיה של חברת ארקדי קליימן נמנים גם עיריות ומועצות אזוריות; החברה מתמחה בבנייה ציבורית וגאה בפרויקטים שבנתה בחיפה, עכו, מגדל העמק, כרמיאל ובמושבים נוספים באזור הצפון – תחנת כיבוי, בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, מעונות למבוגרים וילדים עם צרכים מיוחדים, בתי כנסת, ישיבת הסדר, ספריה עירונית, מבנה קהילתי, מועדון נוער, אולמות ספורט ופארק אתגרי.

מבני תעשייה
חברת ארקדי קליימן בונה מבני תעשייה (מפעל לתעשייה כבדה באזור התעשייה צח"ר), מחסנים לוגיסטיים באלון תבור, מבנה לסדנא בקיבוץ כברי, ומפעל לחומרים כימיים בקרית שמונה. גם שם הפגינה החברה את המקצועיות, המחויבות, יכולות הביצוע והידע הרב שצברה במהלך השנים ומהווים בסיס איתן לביצוע פרויקטים בתחום התעשייה.

ערכי החברה
•תכנון וביצוע איכותיים עם תפיסות ניהוליות מתקדמות ועדכניות.
•סטנדרט בנייה וגימור מהגבוהים ביותר הקיימים היום בארץ.
•עמידה ביעדים ובלוחות הזמנים
•איתנות פיננסית
•שרות ללא פשרות

חברת ארקדי קליימן מנוהלת במשותף על ידי בוריס וסוזאנה קליימן, ילדיו של מייסד החברה המשפחתית. "אנו ממשיכים את דרכו של אבא, מנהלים אותה בצניעות – בלי משרדים מפוארים, ומאמינים בעבודה קשה. העובדה שחברה קרויה על שמו של אבא מחייבת אותנו – מעשית ורגשית – ומובילה אותנו לעשייה ולהצלחה!"

 

אולי יעניין אותך גם


בדיקה מיוחדת של חברת המידע העסקי Coface Bdi על ענף המאפיות בישראל

בשנת 2021 צפוי היקף הכנסות ענף המאפיות בישראל להסתכם בכ- 1,450 מיליוני שקלים, גידול של כ- 16% ביחס לשנת 2020, זאת על רקע התאוששות המשק לאחר הסגרים והגבלות התנועה שאפיינו את שנת 2020.

חתימות אלקטרוניות ככלי לרציפות עסקית, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

כתוצאה מן המגיפה העולמית בעקבות נגיף ה-COVID-19 עסקים רבים הקטינו באופן דרסטי את כמות כוח האדם הנמצא בפועל במקום העבודה על מנת לעמוד בהוראות תקנות שעת חירום (נגיף הקורונה החדש – הגבלת פעילות), התש"ף-2020 והנחיות משרד הבריאות. חלקים נרחבים מכוח האדם עובדים מהבית או ממקומות אחרים מחוץ למקום העבודה הקבוע. העסקים חייבים להתמודד עם מטרה שנעה כל הזמן ולמצוא פתרונות חדשים-ישנים לאתגרים שעולים בקשר עם המצב הסבוך.

חברות חדלות פירעון בישראל מחזירות רק 62.6% מהחוב שצברו

בדיקת CofaceBdi: עורכי דין המטפלים בחברות המגיעות להסדרי חוב, "מצליחים" יחד עם החברות עצמן להפחית באופן משמעותי את היקף החוב שמוחזר לנושים, ביחס למדינות אחרות משקי הון כתבה מאתר "ספונסר"   כתבה מ"כאן ישראל"