BDI

אס או אס אנרגיה אקספרס

שירותי תדלוק מיוחדים ותדלוקי שטח ישירות לכלים כבדים

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת הפלדה 30 , אשקלון, ת.ד. 9090 אשקלון, 78190- ראה מפה
טלפון 08-6724456
פקס 08-6724457
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה https://sosenergy.co.il/
   

מנהלים

זהבית גבאי, סמנכ"ל מכירות, אס או אס אנרגיה אקספרס

זהבית גבאי

סמנכ"ל מכירות

אייל אמיתי, סמנכ"ל כספים, אס או אס אנרגיה אקספרס

אייל אמיתי

סמנכ"ל כספים

שירי טרזי, סמנכ"ל תפעול, אס או אס אנרגיה אקספרס

שירי טרזי

סמנכ"ל תפעול

איל בר־קימא, משנה למנכ"ל, אס או אס אנרגיה אקספרס

איל בר־קימא

משנה למנכ"ל

תומר לוי, מייסד ומנכ"ל, אס או אס אנרגיה אקספרס

תומר לוי

מייסד ומנכ"ל

אודות אס או אס אנרגיה אקספרס


אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ נוסדה בשנת 2002 על ידי מר תומר לוי. אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ היא חברה פרטית הפועלת תחת שם הסימן הרשום SOS. אס או אס אנרגיה אקספרס חלוצה, מובילה וראשונה בארץ במתן שירותי תדלוק מיוחדים ותדלוקי שטח, ישירות לכלים הכבדים במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע והכל בהתראות קצרות ובפריסה ארצית מלאה. אס או אס אנרגיה אקספרס שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה הנאמנים שרות אמין ואיכותי, בכל מקום, בכל זמן ובכל תנאי מזג אויר. בזכות הידע הרב, ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה את צרכיהם המלאים והייחודיים של צרכני השרות מתחום התשתיות ותחומים נוספים, מצליחה אס או אס אנרגיה אקספרס להעניק ללקוחותיה את פתרון התדלוק המתאים ביותר עבורם כאשר הוא תפור לפי דרישתו של כל לקוח ולקוח. בשנת 2017, FIMI - קרן הפרייבט אקוויטי הגדולה והמובילה בתחומה בישראל, רכשה 50% ממניותיהַ של אס או אס אנרגיה אקספרס ממר תומר לוי, מייסד החברה. תומר לוי מחזיק בעצמו 50% ממניותיה ומכהן כמנהלה הכללי.

"שקט תפעולי" ללקוחות החברה

הפתרון של אס או אס אנרגיה אקספרס מקנה ללקוח "שקט תפעולי", וחוסך ממנו את העלויות התפעוליות הגבוהות, הכרוכות בהצבת מכל תדלוק בשטח.

המכליות של אס או אס אנרגיה אקספרס מגיעות בהתראה קצרה לשטח עד לכלים הכבדים (צמ"ה), ומתדלקות את הכלים בצורה יעילה, נקיה וירוקה! לקוחותיה של אס או אס אנרגיה אקספרס זוכים לשרות מקצועי ביותר, ל"שקט תפעולי" וגם נהנים מחסכון כספי גדול בעלויות התפעול. הכלים הכבדים אינם מעוכבים לצורך התדלוק, הם נשארים במקומם ואין כל צורך לשנע אותם אל תחנת התדלוק ובחזרה ממנה.

לא פעם, הלקוח נדרש לעבודה באמצעות כלים כבדים, שאינם ניתנים לשינוע, כגון: מנופים גדולים, בָּאגרים, שופלים, פרקיות או גנרטורים. השרות הייחודי של אס או אס אנרגיה אקספרס מאפשר חסכון בזמן, חסכון בשעות עבודה של הכלים, חסכון בצריכת הדלק, בלאי מופחת, ובעיקר מאפשר ללקוח עבודה רציפה של הכלים הכבדים והתמקדות בעבודה.

תדלוק נייד, זמין, חסכוני ויעיל

לאס או אס אנרגיה אקספרס מערך תדלוק נייד, זמין, חסכוני, ירוק ויעיל המאפשר ללקוחותיה ליהנות מתדלוק ישיר בשטח. תדלוק שמגיע עד אליהם! בכל תנאי שטח, בכל מזג אויר, בכל שעות היממה ובהתראה קצרה. דבר שחוסך קילומטרים רבים של נסיעות סרק, עלויות שמירה, שעות עבודה לריק, ובעיקר חוסך ללקוח משאבים רבים, התעסקות מיותרת וכסף רב.

השירות הייחודי של אס או אס אנרגיה אקספרס תורם תרומה ישירה ליצירת רווח תפעולי חיובי מכל פרויקט, בכל סדר גודל.

השרות של אס או אס אנרגיה אקספרס ניתן על בסיס יומי, בכל יום, בכל שעה, בכל מקום, בכל תנאי שטח, בכל מזג אויר ולכל כמות. המכליות של אס או אס אנרגיה אקספרס מגיעות עד לכלי ומתדלקות אותו. תעודות משלוח ממוחשבות מופקות בשטח (התעודות מודפסות במקום וגם נשלחות בצורה מרוכזת בסוף החודש) – התשלום אינו מתבצע במזומן, כך שכל ההתעסקות בכסף מזומן מתייתרת.

השרות של אס או אס אנרגיה אקספרס כדאי ומשתלם – מרמת הכלי הבודד  ועד לצי של כלים כבדים, הזקוקים לתדלוק זמין ואיכותי, אמין ויעיל.

אס או אס אנרגיה אקספרס פועלת על פי סטנדרטים מחמירים ומתנהלת לפי התקנים הבינלאומיים: ISO:9301 ,ISO:14001, ISO:9001.

מאות לקוחות ברוב ענפי המשק

לאס או אס אנרגיה אקספרס מאות לקוחות מרוצים ונאמנים כמעט מכל ענפי המשק: חברות תשתית, קבלני עפר ופיתוח, קבלני בנין, חברות בניה, חברות תובלה, חברות הפקה, רשתות שיווק, בנייני משרדים, מפעלים, מוסדות ממשלה, רשויות מקומיות, רשתות שיווק, תאגידי מים, בתי חולים, חברות טכנולוגיות, מרינות ועוד.

אס או אס אנרגיה אקספרס – שמנים

אס או אס אנרגיה אקספרס פועלת ועושה בשוק הדלק מתוך הבנת הפוטנציאל הגדול הגלום בשוק זה, בעיקר בקרב לקוחות הצורכים דלקים ושמנים להפעלת כלים כבדים בשטח, שם הנגישות אל הדלק מוגבלת.

אס או אס אנרגיה אקספרס – "יצרן דלק" ומפעל חיוני–קיומי לשעת חירום

אס או אס אנרגיה אקספרס, הינה חברת דלק המחזיקה ברישיון "יצרן דלק" מטעם משרד האוצר ומשנת 2014, הוכרזה על-ידי מדינת ישראל כמפעל חיוני–קיומי לשעת חירום, המספק דלקים ושמנים לרשויות הביטחון, כגון: משטרת ישראל, רשות כבאות והצלה, המשרד לביטחון פנים. אס או אס אנרגיה אקספרס זכתה בבלעדיות (3-14) במכרז להובלת הדלקים של צה"ל ומערכת הבטחון מאז שנת 2015.

אס או אס אנרגיה אקספרס מחזיקה גם באישור לתדלוק "דיוטי פרי" מטעם רשות המסים ומנהל הדלק, בכל נמלי ישראל.

תרומה לקהילה ולהגנת הסביבה

פעילותה של אס או אס אנרגיה אקספרס תורמת תרומה מהותית להגנת הסביבה. אס או אס אנרגיה אקספרס הייתה לחברה הראשונה בתחומה, שהחזיקה (ועודה מחזיקה) בתקן הבילאומי המחמיר לניהול סביבתי: ISO:14001.

אולי יעניין אותך גם


נגיף הקורונה – Novel Coronavirus – מיתר עורכי דין

כיצד על מעסיקים לנהוג במצב בו קיים חשש כי עובדיהם נדבקו בנגיף

לעזור לכם לעזור – משרד צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

אחד הנדבכים המעניינים והחשובים ביותר בעבודתנו במסגרת הייעוץ המשפטי לחברי הפ"י הוא השאיפה לאפשר למטפלות ולמטפלים לסייע למטופלים למרות הגבלות חוקיות החלות עליהם במצבים מסוימים. בטור הזה ננסה לתאר את האופן שבו אנו בוחנים את המצב המשפטי כדי לתת מענה משפטי במצבים שבהם נדמה שהחוק אינו מאפשר לסייע ואולי אף להציל נפש בזכות זה.