BDI

אייזנברג, שנער ושות' - עורכי דין

צווארון לבן, מיסים, הלבנת הון, ניירות ערך ,הגבלים עסקיים.

פרופיל

שנת הקמה 2017
כתובת רח' מצדה 7, בני ברק , מגדל בסר 4, קומה 27- ראה מפה
טלפון 03-9744472
פקס 03-9744473
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה https://www.as-lawfirm.co.il/
   

מנהלים

ערן וייס, עו"ד, אייזנברג, שנער ושות' -  עורכי דין

ערן וייס

עו"ד

גיא שנער, עו"ד שותף, אייזנברג, שנער ושות' -  עורכי דין

גיא שנער

עו"ד שותף

אינגה אייזנברג, עו"ד שותפה, אייזנברג, שנער ושות' -  עורכי דין

אינגה אייזנברג

עו"ד שותפה

אודות אייזנברג, שנער ושות' - עורכי דין


משרד עורכי הדין אייזנברג שנער ושות' נמנה עם המשרדים המובילים בישראל בתחומי המס והצווארון הלבן. מחלקת הצווארון הלבן והמשפט הפלילי מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות צווארון לבן, וביעוץ אסטרטגי והכנה לקראת חקירה, לרבות עבירות מס על כלל גווניהן. המחלקה מייצגת אישי ציבור בעבירות מתחום טוהר המידות, ובהן שוחד, מרמה והפרת אמונים. למחלקת הצווארון הלבן ניסיון עשיר בטיפול בתיקי הלבנת הון, עבירות בניירות ערך, הגבלים עסקיים, וכן בהליכים מנהליים והליכי אסדרה מול הרשויות הללו. בכל תחומי התמחותה, מייצגת המחלקה בכלל השלבים, לרבות בשימועים ובהובלת ההגנה בבית המשפט. מחלקת הצוארון הלבן מייצגת גם בתיקים בינלאומיים סבוכים, הכוללים גם הליכי הסגרה וחיקור דין. בתחום המיסוי מתמחה המשרד בכל קשת נושאי המס האזרחי, לרבות תכנוני מס (חברות ויחידים), מס הכנסה, מע"מ, שינויי מבנה, וכן מיסוי בינלאומי, בדגש על מטבעות קריפטוגרפים ונכסים מיוחדים. מחלקת המיסוי האזרחי מייצגת בכירים מול רשויות המס בהסכמי שומה ובהליכי גילוי מרצון. מחלקת המיסוי האזרחי עוסקת גם בהקמת חברות ונאמנויות offshore ומעניקה חוות דעת משפטיות בנושאי מס לרבות תושבות והגירה, לעולים חדשים ותושבים חוזרים.

 

צוות המשרד

עו"ד אינגה אייזנברג, ראש מחלקת מיסוי אזרחי ומשפט כלכלי. עו"ד אייזנברג היא מומחית במשפט כלכלי על כל היבטיו, בדגש על תחומי המשפט הפיסקאלי והמס עו"ד אייזנברג הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים ובחשבונאות, ובנוסף בעלת תואר שני במיסים (MBT). לעו"ד אייזנברג ניסיון של למעלה מעשור בתחומה, חלקו במשרדים המובילים והידועים ביותר בתחום. עו"ד אייזנברג חברה בפורום המיסים של לשכת עורכי הדין, בוועדת איסור הלבנת הון ובפורום הפלילי, והיא מרצה באופן תדיר בכנסים ובהשתלמויות לעורכי דין העוסקים בתחום.

עו"ד גיא שנער – ראש מחלקת הצווארון הלבן והמשפט הפלילי. עו"ד שנער מומחה בעבירות כלכליות מורכבות, צווארון לבן והלבנת הון, וכן בעל נסיון רב בהליכי חילוט ותפיסת רכוש.

עו"ד שנער הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני עם התמחות במשפט פלילי מאוניברסיטת בר אילן, חבר בוועדת מיסוי פלילי וכן בוועדת איסור הלבנת הון של לשכת עורכי הדין.

עו"ד ערן וייס – החל את דרכו במחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה ולאחר מכן שימש כעו"ד במחלקת המיסים של פירמת רואי החשבון "קוסט פורר גבאי את קסירר" (EY). עו"ד וייס מתמחה בתיקים כלכליים מורכבים ורחבי היקף, בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, עם ידע מעמיק בדיני המס.

 

לצוות המשרד ידע נרחב במשפט פלילי-כלכלי, וכן ידע חשבונאי המעניק לו יתרון בניהול תיקי פשיעה כלכלית ועבירות פיסקליות. ההליך הפלילי וההליך האזרחי-מנהלי, הינם הליכים מקבילים, המהווים חלק ממדיניות "אכיפה כלכלית משולבת" של הרשויות. מדיניות זו פועלת כנגד החשוד במישור הפלילי, תוך שימוש באמצעי תפיסה וחילוט מכוח חוק איסור הלבנת הון, כמו גם במישור האזרחי, באמצעות שומת מס ערך מוסף, שומת מס הכנסה, שימוש בהליכי סעיף 194 לפקודת מס הכנסה, המקנה לפקיד השומה סמכות נרחבת לתפיסת רכוש, והכל, במטרה להפעיל לחץ מירבי על החשוד. יתרונו של המשרד בא לידי ביטוי ביתר שאת מול מדיניות האכיפה המשולבת. כאשר הנסיבות מתאימות, ניתן להגיע להסדר עם כלל הרשויות במקביל, ולא להשאיר את הלקוח חשוף לשומות מס מופרכות, אשר במקרים רבים תוצאותיהן, עבור הלקוח, קשות אף מן ההליך הפלילי עצמו.

עמידה בלתי מתפשרת על זכויות הלקוח

המשרד חרט על דגלו עמידה בלתי מתפשרת על זכויות הלקוח, הן כחשוד, החל משלב המעצר והחיפוש הראשוני, הנערכים בדרך כלל בשעות הבוקר המוקדמות, ובמהלך כל החקירה. במקביל, מגבש צוות המשרד אסטרטגיה וקו הגנה צופה פני עתיד, יחד עם הקפדה יתרה על פרטיות הלקוח, באמצעות צווי איסור פרסום וניהול המשבר מול אמצעי התקשורת.

לרבים מלקוחות המשרד יהיה זה המפגש הראשון עם עוצמתן של רשויות האכיפה השונות, ומעבר למענה המשפטי, הם זקוקים לאוזן קשבת ובעיקר לוודאות. הליווי הצמוד, בעיקר בשלבים הראשונים, נועד בראש ובראשונה לספק הגנה משפטית מצטיינת, אולם חשובה לא פחות מכך היא העמידה האיתנה לצידו של הלקוח, והענקת תמיכה ומעטפת צמודה, בכל מקום ובכל זמן. איכותם על עורכי הדין באייזנברג שנער ושות', המתבטאת בין היתר, בהקפדה על הכנה מדוקדקת של הלקוחות לפני כל חקירה, עד אשר מתברר לא פעם כי החקירה עצמה דומה מאוד לסימולציות שנערכו קודם לכן במשרד. פרקטיקה משפטית ומקצועית זו הנהוגה באייזנברג שנער ושות', היא זו שגם מפחיתה משמעותית את תחושת אי הוודאות אצל הלקוחות ומקלה עליהם את ההתמודדות עם המצב שאליו נקלעו.

לצד ההגנה המשפטית – סיוע בניהול המשבר

מטבע הדברים, החברות והתאגידים, אשר מנהליהן ובעליהן הם למעשה לקוחות המשרד, נמצאים אף הם תחת מגבלות. פעמים רבות החקירה הפלילית כנגד חשוד תסתיים ללא הגשת כתב אישום, אולם החברה שבבעלותו תתקשה לצלוח את המשבר התזרימי כתוצאה מתפיסות הרכוש הדרקוניות, חסימת חשבונות הבנק של החברה, הקפאת תקבולים אצל לקוחותיה, תפיסה וחילוט של כלי רכב. ולכך נוספת גם מהלומה לתדמיתה של החברה.

משרד אייזנברג שנער ושות רואה בנדבך זה כמהותי בניהול המשבר, כאשר מטרתו  היא לשמור על החברה ולהשיב את פעילותה לסדרה במהירות האפשרית – שחרור רכוש תפוס, שחרור חשבונות בנק ותקבולים מעוקלים, תקשורת רצופה עם לקוחות החברה החשודה, אשר מעדיפים לעיתים להתקשר עם ספק אחר. היעד הוא לייצב את החברה, עד לחזרתה לפעילות רגילה, ככל שניתן.

המשפט המנהלי – כלכלי

תחום רחב נוסף בו עוסק המשרד הינו המשפט המנהלי – כלכלי, היינו, נקיטת הליכים מנהליים מול רשות המיסים – ערעור והשגה על שומות מס, פסילת ספרי הנהלת חשבונות, הליכי כפל מס, תכנוני מס מורכבים, -הליכים מנהליים נוספים שבהם עוסק המשרד הם מול הרשות לניירות ערך ורשות התחרות (הרשות להגבלים עסקיים), בפניות מקדמיות ופרה-רולינג, הענקת ניירות עמדה וחוות דעת, וכן ייצוג מול רשויות אלו בהליכי שימוע.

אסדרה (רגולציה) של שוק ההון, הגשת בקשות למתן רישיון לנותני שירותי מטבע, ושירותי ציות חיצוניים (Compliance), לחברות אשר נדרשות לכך בהתאם לחוק.

 

אולי יעניין אותך גם


טוב לעבוד אצלכם? בואו להגיש מועמדות

טוב לעבוד אצלכם? רוצים שכולם ידעו מזה? באו להגיש מועמדות  להורדת טופס מועמדות לדירוג הכי טוב לעבוד 2019    

כאן ישראל:האם נתניהו בחר עורך דין טוב ביותר?

לחץ על התמונה, או כאן לעבור לכתבה המלאה  

מכרזים בצל הקורונה – מנוע צמיחה של המשק, מיתר – עורכי דין

דווקא בימים אלה עלינו להסתכל קדימה, להתכונן ליום שאחרי, ולהגיע אליו ערוכים ומוכנים. חלק מתכנון נכון כולל המשך קיום פעילויות (בכפוף לדין), התנעת הליכים לקראת "היום שאחרי", וקביעת אסטרטגיה ארוכת טווח.

הרצאה של תהילה ינאי מתוך הכנס השלישי לרווחה – רווחה מחוץ לקופסה

תהילה ינאי מנכ"לית משותפת ב CofaceBdi – בהרצאה על  "החברות שהכי טוב לעבוד בהן"