BDI

אדרה רוט ושות' עורכי דין

רשלנות רפואית ונזקי גוף קשים

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת רח' השיזף 4, בניין Wopa, רעננה - ראה מפה
טלפון 09-7487778
פקס 09-7487779
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.adara-roth.co.il
   

מנהלים

אדרה רוט, עו"ד ונוטריון מייסדת המשרד, אדרה רוט ושות' עורכי דין

אדרה רוט

עו"ד ונוטריון מייסדת המשרד

אודות


משרד עורכי דין אדרה רוט ושות', אשר הוקם בשנת 2002, הינו משרד בוטיק המתמחה מאז הקמתו בתחומי הרשלנות הרפואית ונזקי גוף קשים. ייחודו בכך שהוא אינו מייצג חברות ביטוח ומתמקד אך ורק בייצוג תובעים ותובעות, נפגעי רשלנות רפואית ונזקי גוף קשים. במסגרת זאת מטפל המשרד גם בנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות שונות נוספות. המשרד ייצג ומייצג בחלק מתביעות הנזיקין הגדולות והמורכבות במדינה ולזכותו נזקפו תקדימים רבים, בהם גם בבית המשפט העליון. במהלך פעילותו הצליח המשרד להעביר ללקוחותיו פיצויים בהיקף עשרות רבות של מיליוני שקלים והוא מוגדר כמשרד מוביל בתחומי התמחותו.

עו"ד אדרה רוט – מייסדת המשרד
אדרה רוט בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. נשואה ואם לשני בנים. בשנת 1997 התקבלה כחברה ללשכת עורכי הדין. עורכת הדין רוט בוגרת השתלמויות עומק בנושא רפואה למשפטנים ובעלת רישיון נוטריון. היא מרצה בתחום התמחותה ומשתתפת בפאנלים משפטיים בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית.
מאז הסמכתה כעורכת דין, התמחתה בתחומים הללו וייצגה בחלק מן התביעות הגדולות ביותר במדינת ישראל, חלקן זכו להדים רבים בכלי התקשורת השונים.

ייצוג לקוחות פרטיים בלבד
בראשית דרכה ייצגה עו"ד רוט בעיקר את חברות הביטוח השונות. לפני 18 שנים היא חדלה לפעול מטעמן של חברות הביטוח והיא מייצגת אך ורק תובעים ותובעות פרטיים, מול חברות הביטוח. כך יכול המשרד להבטיח את מלוא המחויבות והמסירות שלו ללקוחותיו בלבד, מבלי לעמוד בניגוד אינטרסים. הניסיון והמומחיות שצבר צוות המשרד, מופנה להשגת תוצאות מיטביות עבור הלקוחות.

תחומי התמחות המשרד
רשלנות רפואית
למשרד ניסיון מקצועי רב בתחום הרשלנות הרפואית והוא מצוי בקשר הדוק עם מומחים רפואיים בכל תחומי הרפואה, בארץ ובחו"ל.

להלן התחומים בהם טיפל ומטפל המשרד בתביעות של לקוחות, שנפגעו בגין רשלנות רפואית:
רשלנות במעקב היריון ולידה: תקופת ההיריון הנה תקופה מרגשת ומלאת ציפייה עבור בני הזוג, אולם גם מלאה בחששות ובתקווה לעובר אשר יוולד בריא ושלם.
המשרד טיפל ומטפל בתביעות רבות הנוגעות לרשלנות רפואית בתקופת ההיריון והלידה. למשל, אי ביצוע בדיקות אולטראסאונד (US) כנדרש, אותן בדיקות אשר אמורות לסקור בקפידה את כל אבריו של העובר. סקירות אלו מבוצעות לעתים בחיפזון וברשלנות ובשל כך נולדים ילדים עם מומים מולדים, שלא התגלו במועד בשל רשלנות רפואית של הרופא הבודק.
איחור באבחון וליקויים בהליכים רפואיים: המשרד מתמחה בתביעות בגין איחור באבחון סרטן, אי ביצוע בדיקות, איחור באבחון או התעלמות מתלונות. תביעות נוספות בהן מטפל המשרד מתייחסות לרשלנות רפואית בניתוחים ובכירורגיה כללית, ניתוחים של מערכת העיכול, צינתורים, ניתוחי לב וחזה, איחור באבחון של אירוע מוחי, מפרצת וכדומה.
בתחום הרפואה הפנימית מטפל המשרד בתביעות הנוגעות לאיחור באבחון, אי זיהוי זיהומים במועד ומינון שגוי של תרופות, רשלנות רפואית של רופא/ת המשפחה בעקבות אי ביצוע בדיקות, אי הפניה למומחה או לבדיקת הדמיה (MRI,CT,US).
רשלנות בתחום האורטופדיה: המשרד עוסק בתביעות רשלנות רפואית בתחום האורטופדי, בין היתר, בניתוחי גב ובניתוחים אורטופדיים שונים.
רשלנות בתחום הפלסטיקה: המשרד עוסק ברשלנות רפואית בניתוחים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים להגדלת/הקטנת שדיים, ניתוח אף, ניתוח בטן, שאיבת שומן, הסרת שיער בלייזר, הסרת קעקועים וצלקות.

רשלנות המדינה בפרשת העתקת הקברים מגוש קטיף
לעורכת הדין אדרה רוט וצוות משרדה טביעת אצבע תקדימית במשפט הישראלי.
בין היתר, המשרד ייצג את כל בני ובנות המשפחות השכולות שפונו מגוש קטיף, והגיש בשמן תביעה תקדימית כנגד מדינת ישראל, בטענה לרשלנותה של המדינה בהתנהלותה כלפי המשפחות השכולות, על רקע העתקת הקברים בעקבות פינוי יישובי גוש קטיף. ייצוגן של המשפחות השכולות בתביעה תקדימית זו כנגד מדינת ישראל היה בבחינת ציון דרך במשפט הישראלי, לאחר שבית המשפט העליון פסק וקבע את חבותה של המדינה לפיצוי כל המשפחות השכולות, אשר נאלצו להעתיק את קברי יקיריהן.

נזקי גוף קשים
המשרד מייצג מאז הקמתו נפגעי גוף ונפש, כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה ומפגעים. למשרד ניסיון רב בייצוגם של תובעים בנזקי גוף קשים, הן כנגד חברות הביטוח והן כנגד מדינת ישראל, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, קופות חולים, או כל תביעה אחרת שמקורה ברשלנות או בעוולה שגרמה לנזק גוף. לזכות המשרד פסקי דין מהגבוהים שנפסקו בישראל בתחום זה.

תביעות ביטוח
הניסיון מלמד, שרבים מן המבוטחים אינם מקבלים מחברת הביטוח את הכיסוי הביטוחי שמגיע להם. בנימוקים ותירוצים שונים ומשונים דוחות החברות את דרישת המבוטח שנפגע לקבלת תשלום, בגין מצב של אובדן כושר עבודה.
משרדה של עורכת הדין אדרה רוט צבר ניסיון רב בהתמודדות מול חברות הביטוח, ש"עושות שרירים” ומסרבות לשלם את תגמולי הביטוח למבוטחים, שאיבדו את כושר עבודתם. להצלחת המשרד תורם גם שיתוף הפעולה שלו עם מומחים רפואיים ותעסוקתיים בכל התחומים השונים, כאשר היעד הוא השגת תוצאה מיטבית עבור הלקוח.

יחס אישי ללקוחות
לקוחות רבים, שמבקשים סיוע משפטי בעקבות רשלנות רפואית או נזקי גוף קשים, מגיעים לעתים למשרד כשהם פגועים פיזית וגם נפשית. במשרדה של אדרה רוט, הם זוכים ליחס אישי, עורכות הדין של המשרד קשובות למצוקתם, כאשר במקביל גם עורכת הדין רוט מעורבת אישית בכל תיק ותיק שמטופל במשרד. היחס האישי כלפי הלקוח, לצד המצוינות המקצועית, הניבו הישגים יוצאי דופן עבור לקוחות המשרד.

תרומה לקהילה
אדרה רוט וצוות משרדה רואים לנגד עיניהם את חשיבות התרומה לקהילה והסיוע לאוכלוסיות הנזקקות. מתוך ראיה זו מטפל המשרד, באופן מקצועי, מסור וקבוע בתיקי פרו בונו. זאת, כחלק מתפיסת עולם והשקפה כי כל אדם ראוי לייצוג מקצועי והולם. כמו כן, המשרד נוטל חלק, באופן קבוע, בסיוע לקשישים ולניצולי השואה.