CofaceBdi

תוכן ענייניםBdiCode
 

קרסו מוטורס בע"מ

  
יואל קרסו
יואל קרסו
יו"ר הדירקטוריון - קרסו מוטורס בע"מ
איציק וייץ
איציק וייץ
מנכ"ל קבוצת קרסו מוטורס
רונן שפר
רונן שפר
סמנכ"ל כספים קבוצת קרסו מוטורס
אבי קנת
אבי קנת
סמנכ"ל שיווק ומכירות
שלמה אחלאו
שלמה אחלאו
סמנכ"ל רכש ונדל"ן
אבי תמיר
אבי תמיר
מנכ"ל פעילות הרכב
אמיר שחר
אמיר שחר
סמנכ"ל כספים פעילות הרכב
אלחנן יהב
אלחנן יהב
סמנכ"ל שיווק ומכירות
אסף ספקטור
אסף ספקטור
סמנכ"ל שירות
רוני הירש
רוני הירש
סמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע
אליחי אל יגון
אליחי אל יגון
מנכ"ל פסיפיק רכב ותחבורה בע"מ (Lease4U)
מוטי צידון
מוטי צידון
מנכ"ל קרסו סוכנות לביטוח בע"מ
  


מהקבוצות המובילות את תחום הרכב מאז 1933. קבוצת קרסו מוטורס הינה יבואנית הרכב הוותיקה ואחת מקבוצות הרכב הגדולות והמובילות בישראל. הקבוצה עוסקת ביבוא ובהפצה של כלי רכב, מתן שירותים נלווים לתחום הרכב ושירותי ליסינג לסוגיו, ולה תפקיד מרכזי בבניית תשתית ענף הרכב בישראל. 


מנהלים בכירים נוספים
רונן שפר
סמנכ"ל כספים
 
אבי קנת
סמנכ"ל סחר
 
שלמה אחלאו
סמנכ"ל רכש
 
אבי תמיר
מנכ"ל פעילות הרכב
 
אמיר שחר
סמנכ"ל כספים פעילות הרכב
 
אלחנן יהב
סמנכ"ל שיווק ומכירות
 
אסף ספקטור
סמנכ"ל שירות
 
רוני הירש
סמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע
 
אליחי אל יגון
מנכ"ל פסיפיק רכב ותחבורה בע"מ (Lease4U)
 
מוטי צידון
מנכ"ל קרסו סוכנות לביטוח בע"מ

 
תחום עיסוק
קבוצת קרסו מוטורס עוסקת, בעצמה ובאמצעות חברות בנות של החברה, בשלושה תחומי פעילות כדלקמן: (1) יבוא, הפצה ומכירה, בישראל של דגמי כלי רכב מתוצרת יצרניות הרכב רנו (Renault) וניסאן (Nissan), ודגמי מותג הפרימיום “אינפיניטי" (Infiniti) מתוצרת ניסאן, ושל כלי צמ"ה של קייס (CASE), אטלס קופקו ופאוורסקרין. החל משנת 2011, באמצעות החזקה במניות של חברת מטרו מוטור בע"מ, החברה גם עוסקת בייבוא, שיווק ומכירה בישראל של כלי רכב דו-גלגליים מתוצרת יצרני הרכב יאמהה, סאן יאנג וקוואסקי; (2) מתן שירותים נלווים לפעילות הרכב, הכוללים: שירותי אחזקה ותיקונים לכלי רכב המשווקים על-ידי החברה; הפצה, שיווק ומכירה של חלקי חילוף; רכישה ומכירה של כלי רכב משומשים (Trade In); שירותי סוכנות ביטוח; ושירותי מימון לרכישת כלי רכב; (3) מתן שירותי ליסינג לסוגיו השונים והשכרת כלי רכב.

שנת יסוד 1933

החברה הינה היבואנית והמפיצה של מותגי הרכב “רנו" מצרפת משנת 1948 ובכך מהווה היבואנית הותיקה בעולם של רנו, יבואנית ומפיצה של רכבי “ניסאן" משנת 1992 ושל רכבי היוקרה “אינפיניטי" משנת 2009. הקבוצה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של דגמים של מכוניות משפחתיות, מנהלים, יוקרה, מיניוואנים, רכבי שטח, מסחריות ומשאיות והחל משנת 2011 גם פעילה בתחום כלי הרכב הדו גלגלי באמצעות חברת מטרו מוטור יבואנית ומפיצה של יאמהה, סאן יאנג וקוואסקי בישראל. החל משנת 2013 החלה החברה גם לייבא ולשווק ציוד מכני הנדסי כבד, של היצרנים קייס, אטלס קופקו ופאוורסקרין. פעילות הקבוצה כוללת גם מערך טרייד-אין מהגדולים בישראל, פעילות בתחום המימון וסוכנות ביטוח ומערך שירות מתקדם. החל משנת 2013, החברה גם פעילה בהפעלת תחבורה ציבורית בחברת נתיב, בשותפות עם קבוצת עפיפי. נכון להיום הקבוצה מעסיקה כ-1,500 עובדים בכלל פעילויותיה. הקבוצה נחשבת לאחת הקבוצות היציבות בישראל בזכות החוסן הפיננסי, המינוף הנמוך והשמרנות המאפיינים אותה לצד יכולתה להתאים פעילותה לתנאי השוק המשתנים.

עסק משפחתי בן שלושה דורות - יציבות וצמיחה

מזה 75 שנה עוסקים שלושה דורות של בני משפחת קרסו ביבוא ושיווק רכב לישראל, כשהם ממלאים תפקיד חשוב ומרכזי בבניית תשתית שוק הרכב הישראלי. הקבוצה החלה את דרכה בשנת 1933, אז הקים אבי המשפחה, מואיז קרסו, את עסק המכוניות המשפחתי ביפו בשם “מואיז קרסו מחלקת המכוניות". בשנת 1945 הקים חיים קרסו, הבן הבכור, ביחד עם אביו משה את עסק המכוניות המשפחתי, “משה קרסו ובניו בע"מ". בשנת 1948 החלה החברה ביבוא מכוניות של מותג הרכב הצרפתי “רנו". בשנת 1992 קיבלה החברה זיכיון לייבוא ושיווק של מכוניות “ניסאן", קונצרן הרכב בין הגדולים ביפן. בשנת 2013 קיבלה החברה את הזיכיונות של קייס, אטלס קופקו ופאוורסקרין, מותגים מובילים בתחום כלי הצמ"ה.
בשנת 2007 הוקמה חברת קרסו מוטורס בע"מ, אשר איחדה את כל הפעילות בתחום הרכב, שמילאו בעבר החברות: “קרסו מפיצי מכוניות בע"מ", שהייתה אחראית על הפצת “רנו", וחברת “פסיפיק יבואני מכוניות בע"מ" שניהלה את המכירות עבור “ניסאן". בשנים האחרונות עברה החברה תהליך לקבוצת רכב מובילה בישראל, הפועלת בסטנדרטים של חברה ציבורית, והגדילה בצורה משמעותית את היקפי פעילותה. החברה נחשבת אצל היצרנים היא מייצגת, כאחד היבואנים המובילים וזכתה בשנים האחרונות למספר פרסים מקבוצת רנו-ניסאן בזכות הצלחותיה המסחריות.
 
בשנת 2011, כחלק מתהליך מובנה של ארגון מחדש של הקבוצה, הונפקו בהצלחה מניות קרסו מוטורס לציבור והחברה החלה להיסחר במדד תל אביב 100 ובשנת 2012 השלימה הקבוצה הליך רה-ארגון שכלל הקמת ניהול נפרד לפעילות הרכב והקמת מטה קבוצה האחראי על כלל הפעילויות הקבוצה.
בשנת 2013 נכנסה החברה לתחום התחבורה הציבורית עם רכישת 50% מהאחזקות בחברת נתיב אקספרס, מהחברות הגדולות בתחום התחבורה הציבורית בישראל, אותה היא מחזיקה בשותפות עם משפחת עפיפי מנצרת.

כל השירותים ללקוח תחת קורת גג אחת – הלקוח במרכז

פעילויות הקבוצה כוללות: יבוא, שיווק והפצה של המכוניות באמצעות רשת של סוכנויות הפרוסות ברחבי הארץ; ייבוא שיווק והפצה של כלי רכב דו גלגליים באצמעות מטרו מוטור; מערך טרייד-אין גדול הפועל בכל רחבי הארץ; מחלקת ציי רכב; פתרונות מימון לכל לקוח, ביטוחים לרכב באמצעות חברת הבת “קרסו סוכנות לביטוח בע"מ", ומערך שירות מקצועי, מתקדם, מהיר ובאיכות גבוהה באמצעות רשת של מוסכים מורשים הפרוסים ברכבי הארץ.
ליבת הפעילות של קרסו מוטורס הינה ייבוא והפצה של מותגי הרכב “רנו", “ניסאן" ו"אינפיניטי". תוצאות השילוב של “רנו" הצרפתי המאופיין בשיא הבטיחות, בחדשנות, בעיצוב מרהיב ובנוחות יחד עם “ניסאן" היפני המציג טכנולוגיה מתקדמת, איכות ללא פשרות ואמינות גבוהה, ניכרות בהיצע הדגמים העשיר ממנו נהנים הלקוחות בישראל, הכולל מכוניות עירוניות, משפחתיות, מנהלים, יוקרה, מיניוואנים, רכבי שטח, מסחריות ומשאיות.
חטיבת היוקרה של “ניסאן", אינפיניטי, החלה את פעילותה הרשמית בישראל בינואר 2009, במסגרת ההשקה האירופאית של המותג. מותג רכבי היוקרה פועל כיום בשתי נקודות מכירה באולם תצוגה מפואר בהרצליה פיתוח ובירושלים עם תמיכה של מערך שירות המבוסס על מרכז שירות ייעודי בראשון לציון.
קרסו מוטורס מפעילה רשת ארצית של 30 אולמות תצוגה, 32 מוסכים מורשים ו-11 מרכזי מכירה לרכב משומש, שמספקים ללקוחות שירות מקצועי, מהיר ואיכותי, לפני ולאחר רכישת הרכב.
כחלק מפעילות החברה כקבוצת רכב מובילה, הגדילה החברה את פעילות הליסינג שלה וחברת הבת שלה הפכה לאחת מחברות הליסינג הגדולות בישראל עם היקף של כ-14,000 כלי רכב.

מרכז לוגיסטי משוכלל - פארק
ראם
פארק ראם, המרכז הלוגיסטי של קרסו מוטורס, ממוקם באזור התעשייה הסמוך לאשדוד ומשתרע על שטח של כ-125 דונם. המרכז הינו מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון. בפארק ראם ממוקמות ההנהלה הראשית, מחלקת הכספים, שיווק, כוח אדם ורכש, מחסן החלפים המרכזי, מחסני הערובה לרכב, בתי מלאכה המיועדים להכנת המכוניות לפני מסירתן, מרכז הדרכה טכנית למוסכים, מחלקת שירות הלקוחות, פיקוח רשת המוסכים, מערכות מידע, מוסך מרכזי למשאיות “ניסאן" ולאחרונה פתחה החברה את הסדנא הראשונה בישראל לטיפול ושירות בבטריות של רכבים חשמליים.
 
בניית המרכז היא פועל יוצא של התפתחות וצמיחת החברה, וכן מבטאת את מדיניותה של החברה ומחויבותה למתן שירות מהיר, יעיל, מקצועי ובאיכות גבוהה ללקוחותיה.
 
כתובת מרכז לוגיסטי פארק ראם, בני עייש 80860, ת.ד. 90, בני עייש  טל' 08-8631111  פקס 08-8631556
אתרים www.renault.co.il, www.nissan.co.il, www.infiniti-cars.co.il, www.carassotradein.co.il, www.nissan-trucks.co.il,  www.lease4u.co.il, www.metro.co.il
 

אתר:  www.renault.co.il, , www.nissan.co.il, www.infiniti-cars.co.il, www.carassotradein.co.il, www.nissan-trucks.co.il