CofaceBdiתוכן עניינים


BdiCode
 

דניה סיבוס בע"מ

  
אברהם נובוגרוצקי
אברהם נובוגרוצקי
יו"ר הדירקטוריון
  


CofaceBdi
דניה סיבוס בע"מ, הינה זרוע הבניה, התשתיות והיזמות למגורים של קבוצת אפריקה ישראל להשקעות בע"מ. מנהלים בכירים נוספים
אמיר דורון

סמנכ"ל כספים ובקרה

נדב טבול
סמנכ"ל תשתיות ובינוי

רן פרידמן
סמנכ"ל בניה

רונן כהן
סמנכ"ל תכנון והנדסה

דודי שרקא
סמנכ"ל תפעול

שרון קצורין
יועצת משפטית


תחום עיסוק
ביצוע פרויקטים ומגה-פרויקטים למגורים, למסחר, לתעשייה ולמשרדים. ביצוע פרויקטי תשתיות לאומיות. פיתוח מקרקעין ויזמות לבניה למגורים בישראל. ניהול, ביצוע ותפעול של פרויקטי BOT/PFI. בניה מתועשת

שנת יסוד 1997


ניהול חכם


דניה סיבוס מתברכת בהון אנושי ייחודי, הפועל בשיטות ניהול מתקדמות ומקפיד על סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ביותר של איכות בניה, ניהול פרויקטים ובטיחות בעבודה. בדניה סיבוס מערכות מתקדמות לבקרה תקציבית ולניהול לוחות הזמנים, לצד שיטות עבודה חדשניות וציוד משוכלל. כל אלה משולבים במערכת מקיפה של פיקוח ובקרת איכות המבוססת על תוכנית הכשרה מתמשכת וסדירה של העובדים. החברה מוסמכת לתקן ISO 9001:2000, וכן לתקן SI-OHSAS 18001 לבטיחות וגהות, תקן הבטונים 923 ותקן איכות הסביבה 14000. מאפיינים אלו ממצבים את דניה סיבוס כחברת הבניה והתשתיות המובילה בישראל והמועדפת על מגוון יזמים, ביניהם יזמים ציבוריים ופרטיים, קבוצות רכישה וחברות בינלאומיות.

בונים את הארץ וגם בעולם


ביובל שנות פעילותה, הקימה דניה סיבוס שכונות מגורים יוקרתיות המפארות את ערי ישראל, כמו גם מרכזים מסחריים, משרדים משוכללים, מפעלים ופרויקטי תשתיות לאומיים - כבישים, גשרים, מחלפים, מנהרות, מבנים ומתקנים של מערכת הביטחון.

תשתיות


דניה סיבוס אחראית על הקמת הפרויקטים המורכבים והגדולים כגון: כביש 431 בעלות כוללת של מעל 2 מיליארד ₪, שותפה בהקמת כביש 6 בעלות כוללת של 1 מיליארד ₪.
ביצוע פרויקטי תכנון ביצוע כגון כביש 40 עוקף ב"ש וביצוע קווי רכבת, מנהרת עכו כרמיאל, מחלפים וגשרים דוגמת גשר מוצא.
השנה, במסגרת תכנית להקמת מסלול "הקו האדום" של הרכבת הקלה בתל-אביב, זכתה דניה סיבוס במכרז של חברת נת"ע, לפיו צפויה להקים יחד עם שותפתה הסינית, חברת CCECC, תחנת רכבת תת קרקעית בצומת קרליבך בעיר וכן להקים את הקטע המזרחי של הקו האדום הכולל תחנות ומנהרות תת קרקעיות.

בניה בחו"ל


דניה סיבוס פעילה ברומניה, באמצעות חברת הבת דניה רום, המקימה פרויקטים מסחריים וקניונים, מבני משרדים ופרויקטים למגורים. במסגרת פעילותה, השלימה החברה את פרויקט הדגל קניון קוטרוצ'ן פאלאס, המרכז המסחרי הגדול ביותר במזרח אירופה שהוקם בזמן שיא של 23 חודשים, בבוקרשט בירת רומניה.
בארצות הברית, מקימה החברה מבנים למגורים, באמצעות חברת דניה USA.
דניה סיבוס, ממשיכה להתפתח בשווקים שמעבר לים והקימה נציגויות במדינות מערב אפריקה ובמזרח הרחוק. השנה, חברה ליזמית הנדל"ן התאילנדית MJD והיתה לחברה הקבלנית הישראלית הראשונה שנכנסה לשוק הבנייה הצומח בדרום-מזרח אסיה. החברות הקימו יחד את החברה הקבלנית TMDC Construction Co, שתתמקד בבניית פרויקטים למגורים ולמסחר, ובאמצעותה צפויות השותפות להרחיב ולבסס את פעילותן באזור.
ברוסיה בנתה החברה מגורים, משרדים ומסחר וכן את פרויקט הדגל AFI MALL הממוקם בלב ליבו של מתחם עסקים מצליח.

יזמות למגורים


דניה סיבוס פעילה בתחום היזמות לבניה למגורים באמצעות חברת הבת, אפריקה מגורים, היוזמת ובונה מאות יחידות דיור בשנה ואמונה על בנייתן של שכונות המופת בישראל כגון: סביוני רמת אביב, לב הסביונים, נווה סביון, קריית סביונים, נצר סירני וכו'. כמו כן פעילה החברה בתחום בינוי מבנים תוך ניצול זכויות הבניה ע"י תמ"א 38.

בניה מתועשת


מפעל סיבוס - רימון הינו מהמפעלים הגדולים בישראל המייצר אלמנטים מתועשים כגון: אלמנטים מתועשים לבניה - קירות חזית, קירות אקוסטים, קירות תמך, קורות לגשרים, סגמנטים וכד'.
FORMA - חברה לעבודות גמר. פורמה היא חברה ייחודית המתמחה בעבודות גמר באיכות גבוהה. החברה פעילה במגוון תחומים ובהם: דירות יוקרה, פרויקטים לשימור, משרדים, בתי מלון, מבני ציבור ופרויקטים מסחריים.
גאו דניה - חברה לעבודות ביסוס וגאוטכניקה מתקדמת, אשר הוקמה בשותפות עם חברה בינלאומית. החברה מתמחה בתחום העבודות התת קרקעיות כגון: ביצוע כלונסאות, קירות סלארי וכו'.
דניה סלע - בתחילת ספטמבר 2014 החלה פעילותה של "דניה סלע" - מיזם משותף שהוקם בשותפות עם "האחים אמר" אשר מספק שרותי שאיבת בטון. בהמשך מתוכננת הרחבת הפעילות למתן שירותי מעליות משא חיצוני ושירותים לוגיסטיים שונים.
אלום דניה - בקיץ 2014 הוקמה חברת "אלום דניה" העוסקת בתחום האלומיניום בתוך דניה סיבוס. החברה מנצלת את הלוגיסטיקה, הרכש, החוסן הפיננסי וכושר הניהול הקיימים ממילא בחברה ובתוספת כ"א מקצועי בתחום האלומיניום.

כתובת רח' יוני נתניהו 1ג', ת.ד. 800, אור יהודה 6025603    טל' 03-5383838    פקס 03-6340340    דוא"ל netah@d-c.co.il    אתר www.danya-cebus.co.il

 

imgimgimg
אתר:  www.danya-cebus.co.il