CofaceBdi

תוכן ענייניםBdiCode
 

ישפאר מוצרי צריכה בע"מ

  
  


ישפאר מוצרי צריכה נוסדה בשנת 2006, כחברה משותפת לישפאר הום טק וברימאג דיגיטאל אייג', על בסיס הפעילות של חברת ישפאר הום טק שנוסדה בשנת 1962. ישפאר מוצרי צריכה משווקת מגוון רחב של מוצרי צריכה ומכשירי אלקטרוניקה ביתיים של המותגים: SONY, Sony playstation, sony Vaio, קו לבן HOOVER, מוצרי מטבח ROSIERES ו-ELICA וכן קו לבן של המותג הפרטי LENCO. חברת ישפאר חותרת להציע פתרונות לחוג לקוחות מגוון, מקהל חובבי הקולנוע והספורט, המוסיקה והמשחקים, עבור חובבי הצילום והגאדג'טים ועד למבינים בבישול. 


תחום עיסוק

ייבוא, שיווק ושירות של מוצרי צריכה ומכשירי אלקטרוניקה
 
שנות יסוד 2006
שמה של חברת ישפאר מוצרי צריכה מרמז על ייעודה: השם "ישפאר" הוא ראשי תיבות של Israel Far-East,  והוא משקף את היותה של חברת ישפאר המייצגת הבלעדית של ענק האלקטרוניקה היפני העולמי סוני.

סל המוצרים

ישפאר מוצרי צריכה משווקת מגוון של מותגים בינלאומיים מובילים:
- Sonyישפאר, המייצגת בלעדית את חברת סוני בישראל מאז 1962, מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה בידורית מבית היוצר של חברת סוני. בין אם אתה צופה במסכי ה-LED המובילים בעולם מסדרת BRAVIA ובין אם אתה מצלם וצופה מידית עם משפחתך בעזרת מצלמת הוידאו המשוכללת המצוידת במקרן מובנה, גולש בטאבלט, או מצלם את הצעדים הראשונים של תינוקך בעזרת המצלמה הדיגיטלית. חברת סוני מציעה לך מכלול פתרונות המותאמים בדיוק לצרכיך, לרבות קישוריות אינטגרלית בין מוצריה השונים. חברת ישפאר כבשה נתח שוק משמעותי למוצרי סוני, וכיום מובילה את בשורת ה-Smart TV.
 
פלייסטיישן ומולטימדיה - מאז השקתה בשנת 1995, הפכה פלטפורמת פלייסטיישן  להצלחה מטאורית חסרת תקדים, והיא מציעה שורה ארוכה של משחקים המיועדים לקהלים רחבים. שחקנים בכל הגילאים נהנים כיום מחוויה טוטאלית של גרפיקה, תחכום, מגוון משחקי ספורט לצד הרפתקאות, ספורט מוטורי ואפילו אפשרויות של קריוקי וריקוד. פלייסטיישן חותרת להפוך לשער המאחד לכל המידע האלקטרוני הנכנס לסביבת הבית. בנוסף לקונסולת המשחקים PS3, השיקה Playstasion את קונסולת ה-PS4 המשמשת גם כנגן בלו-ריי בטכנולוגיית היי דפינישיין.ולאחרונה את קונסולת המשחקים הניידת והמהפכנית VITA.
 
- Lencoחברת ישפאר מייבאת מגוון רחב של מוצרי קו לבן תוך שימוש במותג הפרטי Lenco.
 
Elica, Hoover, Rosieres- במטרה לחזק את אחיזתה בשוק מוצרי היוקרה ה"לבנים" ומוצרי המטבח המתקדמים, החלה ישפאר לשווק בשנת 2009 את מוצרי היוקרה של הובר, רוזייר ואליקה. המגוון כולל את כול הקו הלבן לבית, ואביזרי החשמל המתקדמים למטבח.

ערוצי שיווק

ישפאר מוצרי צריכה מפיצה את מוצריה במגוון רחב של ערוצי מכירה, ברשתות החשמל ובחנויות מובילות בכל רחבי המדינה, וכן בערוצי המכירה הישירה.

מעבדות שירות

מעבדות ישפאר הממוקמות בהרצליה פיתוח, מעניקות שירות כלל ארצי למוצרי האלקטרוניקה והקו הלבן המיובאים ע"י החברה. המעבדות מצוידות במכשור המתקדם ביותר, וטכנאי החברה נהנים מהדרכות והשתלמויות במעבדות Sony העולמית, במטרה לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

פיתוח אסטרטגי

חברת ישפאר ממשיכה להרחיב את סל המוצרים שלה ולהוות ספקית מובילה של מוצרי אלקטרוניקה מגוונים בשוק הישראלי, לרבות פלטפורמות מולטימדיה ופלטפורמות ניידות חדשות, שהיו בעבר נחלתם של המקצוענים בלבד.

מעורבות בקהילה

החברה שמה לה למטרה להדק את קשריה ולתמוך באופן עקבי בקהילה ובארגוני צדקה, כגון בתי חולים, עמותות, בתי ספר ועוד. במסגרת זאת הקימה חברת ישפאר את המלכ"ר "מכבים", המפעיל תוכנית כדורגל בחינם לנוער ישראלי משכונות מצוקה. כ-5,000 ילדים, ערבים ויהודים כאחד, לקחו חלק בתוכנית ארצית זו של אימונים ותחרויות כדורגל.

Sony Style

חנות הקונספט של Sony נמצאת בבית ישפאר בהרצליה פיתוח. אולם התצוגה כולל את מגוון המוצרים של Sony, ומהווה מוקד משיכה לאדריכלים וחובבי גאדג'טים.
 
משרד רו"ח ארנסט אנד יאנג ישראל - קוסט פורר גבאי את קסירר  משרד פרסוםGPS
כתובתרח' השקמה 19, אזור 5800191  טל'03-7358000  פקס 03-5594224  דוא"ל infocenter@isfar.co.il  אתרwww.isfar.co.il

 

img
אתר:  www.isfar.co.il