CofaceBdiתוכן עניינים


BdiCode
 

מלם-תים בע"מ

  
שלמה איזנברג
שלמה איזנברג
יו"ר דירקטוריון פעיל
  


מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע עם כ-2,900 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כל אחת מהיחידות העסקיות מתמחה בתחומים ייחודיים, ששילובם כפתרון אינטגרטיבי נותן את הערך המוסף הגבוה ביותר ללקוחות. לחברת מלם תים שותפות אסטרטגית עם כל היצרנים המובילים והיא מייצגת מוצרים מתקדמים בתחומם. 


מנהלים בכירים
שלמה איזנברג
יו"ר דירקטוריון פעיל

אילן טוקר
מנכ"ל משותף ונושא המשרה הבכיר בתחום כספים

אודי וינטראוב
מנכ"ל משותף ומנכ"ל תים נטקום

צבי ברונר
סמנכ"ל טכנולוגיות

אלדר ברוק מאייר
חשב

מנכ"לי חברות-בת
אורי צלח

מנכ"ל מלם שכר

דודו גטלר
מנכ"ל קומטק

שמוליק רוזנטל
מנכ"ל אלטל

זאב קרויזמן
מנכ"ל מקיט

דני מרום
מנכ"ל מוסט

אבי נורמן
מנכ"ל TIE


תחום עיסוק
מגוון שירותים בתחום טכנולוגיות המידע החל מתשתיות מחשוב ואינטגרציה, ביצוע פרויקטים, ייעוץ, מיקור חוץ, פיתוח ומכירת תוכנה לכל מגזרי המשק ולמגוון צרכים ארגוניים.
קבוצת מלם תים מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים כגון: פתרונות ענן, פתרונות סייבר ותקשורת ועוד.

שנת יסוד 1972


סל הפתרונות של קבוצת מלם תים


תוכנה ופרויקטים

למלם תים ניסיון רב בעיצוב והטמעת פתרונות תוכנה ויישומים בפלטפורמות השונות והתאמתם לצרכיו של כל ארגון, תוך ראייה מערכתית, ותוך שימוש במתודולוגיה מוכחת. הקבוצה מציעה פתרונות מקיפים וכוללים, החל משלבי הייעוץ והאפיון המדויק של הצרכים ועד ליישום הפתרון, המבוסס על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. זאת בליווי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת. לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם. החברה מציעה פתרונות ומוצרים המותאמים לתהליכים העסקיים של מגזרי המשק השונים המבוססים על מוצרי מדף או על פיתוח לרבות: פתרונות ייעודיים לתחום התחבורה, פתרונות Billing, פתרונות ניהול נכסים, מערכות יבוא/יצוא, פתרונות ניהול ידע, רגולציה, ליבה בנקאית, Security Homeland, פתרונות למגזר המוניציפאלי, פתרונות לניהול מערכות בחירות ועוד. בנוסף, מלם תים היא בין המיישמים המובילים בישראל בתחום של SAP. לחברה ניסיון רב בעיצוב פתרונות ERP כולל פתרונות ייעודיים מבוססי SAP ללקוחות בינוניים (SME). הקבוצה אף עוסקת במתן פתרונות מתקדמים בתחום הענן, Big Data, מערכת מובייל ומערכות Social Communications.

מיקור חוץ
מזה שנים מובילה קבוצת מלם תים במומחיות ובמקצועיות רבה את תחום פתרונות מיקור חוץ והשירותים המנוהלים. לפתרונות מיקור החוץ של מלם תים תועלות רבות, בהן: מענה איכותי ומקצועי לכל צורכי המחשוב הארגוניים, חיסכון ניכר במשאבים ובזמן ניהול וזאת תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ויכולת להתמקד בעסקי הליבה, ללא דאגה לתחום המחשוב.

תשתיות מחשוב
חטיבת התשתיות והאינטגרציה של מלם תים, מתמחה בתכנון, אספקה והקמה של מערכות מחשוב. במסגרת זו, מציעה הקבוצה את כל מעטפת השירותים: משלב ניתוח הצרכים, תכנון, אפיון והקמה של מערכות מרכזיות ומבוזרות הדורשות רמת שרידות וזמינות גבוהות ביותר (Mission Critical), כולל התקנת תוכנות התשתית לניהול המידע ובסיס הנתונים. השירות כולל ניהול מצאי, שליטה ובקרה, ניהול ביצועי מערכת, תכנון קיבולת, ניתוח צפי גידול עתידי תוך שימוש במוצרים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה. החטיבה מספקת פתרונות מחשוב ואחסון כוללים של מיטב היצרנים המובילים.

סייבר ותקשורת
חטיבת אבטחת המידע של מלם תים הנה הגוף המוביל בישראל לפתרונות ושירותי סייבר, לרבות שו"ב. לרשותה עומדים עשרות מומחים, שותפות אסטרטגית עם היצרנים המובילים וניסיון מוכח ביישום פרויקטים מובילים בכל מגזרי המשק. לצידה פועלת חטיבת התקשורת המתמחה בתכנון ויישום מערכי תקשורת מתקדמים ומאובטחים עבור ארגונים עסקיים, תוך התאמתם לצרכי הלקוח ושילובם עם מערכות קיימות בארגון.

שירותי מומחה ופרויקטים תשתיתיים - Team Managed Services
מתמחה בייעוץ, אפיון, תכנון הטמעה וניהול פתרונות של תוכנות תשתית, לסביבת המחשוב הארגוני. לחטיבה שת''פ אסטרטגי ופורה עם היצרנים המובילים, ולמהנדסי התמיכה שלה רמת ההסמכות הגבוהות ביותר.

ענן
התמחות בהקמת עננים (Cloud Builders), אספקת שירותי מחשוב ענן (Cloud computing) בכל תצורות הענן האפשריות ולכל האתגרים בסביבת הענן ובמעבר אליהם, לצד קיומו של Data Center מתקדם בירושלים.

פרויקטים מולטי-דיסיפלינריים
ניסיון רב בהקמת פרויקטים לאומיים רב מערכתיים עבור תשתיות קריטיות כדוגמת המכס, הבחירות לכנסת ועוד.

יעוץ טכנולוגי וחדשנות
מומחי הקבוצה מספקים מענה טכנולוגי שלם לפיתוח מערכות ותשתיות תוכנה ארגוניות, החל משלב הארכיטקטורה, תכנון, איסוף ועיבוד הנתונים, ניהול סביבת הפיתוח וניהול מחזור החיים של מוצרים ושל פרויקטי פיתוח.

פתרונות הדפסה והדמיה מתקדמים
אספקת פתרונות הדפסה כוללים, לרבות מדפסות תלת ממד, המשלבים יכולות ביצוע גבוהות, אמינות, שרות והתאמה לדרישות המשתנות של ארגונים. הספקת פתרונות ההדפסה מבוססים על הכרות מעמיקה עם מגוון האפשרויות הקיימות בשוק וניסיון רב אצל ארגונים מובילים במשק הישראלי.

שירות ותמיכה
מלם תים מעניקה ללקוחותיה מעטפת פתרונות ושירותים מלאה בכל הקשור לחיי מחזור מערכות המידע הארגוניות, בהלימה לצרכי הלקוח ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חברות בנות
למלם תים חברות בנות המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי העיסוק המרכזיים של הקבוצה ומהווים חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי של החברה: מלם מערכות, תים נטקום, תים תוכנה, מלם שכר, קומטק, אלטל טכנולוגיסטיקה, מקיט מערכות, מוסט ו-TIE.

שותפים עסקיים
SAP IBM Dell EMC Symantec
HP  Cisco VMware Microsoft
NetApp Checkpoint Blue coat Veritas
Magic Impreva Fireglass CA
Kana Oracle Xerox Brother
McAfee Quantum Avaya Ricoh
Fortinet OpenSpan Lancope Intel
Juniper Aladdin Waterfall OpenText
Webfocus InfoPrint InfoVista Microfocus
Nortel Brocade Agilepoint k2


כתובת רח' מרטין גהל 7, קרית אריה, פתח תקוה 4951254    טל' 03-9278220/444    פקס 03-9219756    דוא"ל info@malamteam.com    אתר www.malamteam.com

 

img
אתר:  www.malamteam.com