CofaceBdiתוכן עניינים


BdiCode
 

אורבן נדל"ן

  
  


תחומי הפעילות של חברת URBAN נדל"ן מגוונים והיא עוסקת, בין היתר, ביזמות פרטית בתחום המגורים והמשרדים, ארגון קבוצות רוכשים, קבוצות רכישה ובניינים לשימור ועוד. ליבת הפעילות של החברה כיום הוא תחום ההתחדשות העירונית. החברה נחשבת מובילה בתחומה, מקדמת פרויקטים בתחום באזור המרכז ובשרון, ומדורגת במקום השישי, מתוך 1200 חברות שנבדקו, במדד הארצי להתחדשות העירונית של אתר מדלן ועיתון גלובס עם כ-70 פרויקטים פעילים. 


מנהלים בכירים נוספים
יאיר סגל

מנכ"ל משותף


תחום עיסוק
ייזום

שנת יסוד 2010


תחום ההתחדשות העירונית בכלל ותוכנית תמ"א 38 בפרט, צמח והתפתח בשנים האחרונות. מה שהחל מתוספת קומה והרחבה מוגבלת של הדירות לפרויקטים בודדים, התפתח לפרויקטים עם זכויות בנייה רחבות ואף לתיקון שני ושלישי לתכנית. כיום מתאפשר במסגרת התוכנית למעשה פינוי בינוי בהיקף קטן של יחידות דיור, על ידי הריסת הבניין הישן ובניית מבנה חדש במקומו.

דוד זהבי, מנכ"ל משותף עם יאיר סגל ומשמש כיו"ר יזמי התמ"א באזור השרון, מציין כי "מעבר לפרויקטים של תוספות בניה והריסה מחדש של בניין בודד, החברה פועלת ברובד נוסף המשלב מספר בניינים סמוכים בפרויקט אחד". לשילוב של מספר מבנים בפריסה ישנם מספר יתרונות בולטים, הן מבחינת הנוחות לתושבים, הן מבחינת זכויות הבנייה, הן מבחינת נצילות הקרקע והן מבחינת  משך הבנייה והעבודה ברחוב."

עד כה החלה החברה בקידום פרויקטים מסוג זה בתל אביב, בהרצליה וברעננה, אך הדבר נכון גם לערים אחרות. לחברה פרויקטים גדולים מסוג זה, בין היתר, בשכונת בבלי בתל אביב, שם יהרסו כ 120 יחידות בבנייני רכבת ישנים עם כ-17 כניסות וייבנו כ-300 יחידות חדשות. מתחמים נוספים מסוג זה מקודמים ע"י החברה ברחוב מינץ, יהושע בן נון ולואי מרשל בתל אביב, בבת ים  ובפרויקטים נוספים בהרצליה וברעננה.
דוד זהבי מסביר כי "היתרון של מתחם תמ"א 38 על פני הליך פינוי בינוי, הוא קודם כל בכך שפינוי בינוי הינו הליך בסמכות ועדה מחוזית, שם הוא עלול להתעכב למשך כ 7-10 שנים ויותר, במקום שנתיים בלבד בתמ"א שמאושרת בסמכות הועדה המקומית. במקרה של מגה פרויקט בתוכנית תמ"א 38 היזם אמנם מוותר מעט על זכויות בנייה ביחס לפינוי בינוי וגם על חלק מהקלות המס, אך מצד שני, הוא והדיירים מרוויחים זמן והליכי בירוקרטיה סבוכים."

על מנת לקדם פרויקטים רחבי היקף פועלת החברה בשיטת ONE STOP SHOP, כך שלרשות הלקוחות זמינים תמיד להתייעצות שוטפת של אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם, כולם עובדי החברה בפועל.

"אנו חברה הפועלת הן כיזם והן כקבלן, במרבית הפרויקטים. בנוסף מועסקים כל בעלי המקצוע הרלוונטים במשרדי החברה, המהנדסים, מנהלי העבודה, המפקחים, האדריכלים וכו.  כמו כן לחברה גם מחלקת שינויי דיירים ומחלקת שיווק וכך היא מסוגלת לתת טיפול אישי לדיירים בזמן מידי וכך גם לרשות המקומית. כל המחלקות מרוכזות בחברה אחת ויושבות במשרדי החברה, כולם מדברים בשפה זהה ועומדים לרשות הלקוח  בכל שאלה ועניין" מסביר זהבי.

בתחום שהולך ומתמקצע חשוב לבחור בחברה בעלת ידע ונסיון בפועל. חברת URBAN נדל"ן זיהתה כבר לפני מספר שנים כי תחום ההתחדשות העירונית הינו תחום בצמיחה, והשכילה לפתח את ההתמחות והנסיון שלה בתחום זה. זאת, לצד גידול בפעילות החברה בתחומים עסקיים ונדל"ניים נוספים. כיום פועלת החברה ממשרדי המטה שלה ברמת גן וממשרדים נוספים בבבלי תל אביב ובעתיד ,עם השלמת SKY TOWER, אשר מיועד ל32 קומות של משרדים ומשכר בקומות הנמוכות אותו בונה החברה במתחם גשר מעריב המתחדש, היא תעביר את פעילותה למשרדים חדשים בשטח של כ-2,000 מ"ר שיתפרסו על 2 הקומות העליונות במגדל.

משרדי עו"ד גיא פרבמן; אמיר רייסמן    משרד רו"ח אבירד    משרד פרסום אורלי כתב
כתובת רח' מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט קומה 7, רמת-גן    טל' 03-5255553    פקס 03-5323177    דוא"ל office@urban-re.com    אתר www.urban-re.com

 

imgimg
אתר:  www.urban-re.com