CofaceBdi

תוכן ענייניםBdiCode
 

בטון קדמאני בע"מ

  
עלי רמאל
עלי רמאל
מנהל כספים
  


בטון קדמאני בע"מ היא החברה הפרטית הגדולה בארץ לייצור בטון וטיט מוכנים. החברה נוסדה בשנת 1976 כעסק משפחתי על ידי עלי קדמאני, ששימש כמנכ"ל החברה עד שנת 2011. בבעלות החברה, המעסיקה 70 עובדים, 5 מפעלים בצפון הארץ וציוד הכולל 50 מערבלים ו-20 משאיות להובלות אגריגטים. החברה עומדת בדרישות תו תקן 9002 ISO ורואה חשיבות עליונה בשירות אמין ומקצועי ללקוחותיה הרבים, ביניהם חברות הבנייה המובילות בישראל. 

מנהלים בכירים נוספים
קאסם קדמאני

יו"ר מועצת מנהלים
 
מוחמד קדמאני
מנכ"ל
 
עלי רמאל
מנהל כספים

 
תחום עיסוק
ייצור ואספקת בטון וטיט
 
שנת יסוד 1976

 
חברת בטון קדמאני השוכנת בצפון הארץ, היא ספקית הבטון העיקרית בפרוייקטים רחבי היקף של בנייה ותשתיות באזור הצפון. החברה, שהוקמה לפני 35 שנה בידי עלי קדמאני, נחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף, בין היתר הודות להשקעות נרחבות ברכישת ציוד מתקדם שמבצעת החברה באופן קבוע. החברה מציעה ללקוחותיה פתרונות ליציקת בטון, בטון יבש וטרי, טיט מוכן, תערובות מיוחדות ליציקות מיוחדות וכן מתמחה ביציקות נפח של 3,000 קוב ליציקה. ההקפדה על איכות המוצרים בחברה היא מירבית ומבוצעת על ידי צוות מהנדסים מקצועיים ומערך מחשוב מתקדם.
ספקית הבטון המובילה בצפון
מתחם הפעילות המרכזי של החברה בשפרעם, המשתרע על שטח של 5 דונם, כולל את המפעל הראשי ואת משרדי ההנהלה. 4 מפעלים נוספים של החברה ממוקמים בנצרת, בכפר יאסיף, במראר ובירכא. בין לקוחות בטון קדמאני נמנות חברות בנייה מהמובילות בישראל, כמו אזורים, מליבו, א. דורי, אחים אבו-עיאש, אשל הירדן, יובל אלון, בן גד, י. שטרן, מליסרון, ע.ע. אבו ראס, סלים לחאם, תורג, א.ר. כהן ואחרים. החברה משמשת ספק בטון של קבלני מע"צ, משרד הביטחון, מקורות וחברת החשמל.
שירות מקצועי ברמה גבוהה
חברת בטון קדמאני רואה חשיבות גבוהה בשירות מקצועי, איכותי ואמין. בבעלות החברה מגוון עצום של מערבלים, ומפעליה מצוידים במערכי ייצור חדישים ומתוחזקים היטב. החברה מקפידה על התעדכנות ורכישה שוטפת של הציוד המתקדם ביותר בעולם לייצור בטון וטיט מוכנים, ובכלל זאת מערכות שקילה ומדידת נפח ממוחשבות. הצוות המקצועי של המעבדה מתאים את תרכובות הבטון לצורכי הלקוח, ושוקד על פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לכל מקרה. החברה מספקת ללקוחותיה שירותי העמסה ואספקה מלאים, והבטון נשלח לשטח רק לאחר אישור המעבדות לבדיקה עצמית ולאבטחת איכות. החברה מתאימה את מוצריה לכל פרוייקט, ומעסיקה צוות מהנדסים ותיקים ומנוסים, המלווים באופן אישי את הלקוחות.
טכנולוגיה ואיכות
לבטון קדמאני מוניטין של איכות ללא פשרות לאורך כל שנות פעילותה. החברה מקפידה להחזיק בכל האישורים והרישיונות לייצור בטון וטיט מוכנים על פי תקנים של מכון התקנים. היא עומדת בתקני ISO 9002, וכן דורשת עמידה בתקנים אלה מכל קבלני המשנה עמם יש לה קשרי עבודה. מהנדסי החברה הם בעלי ותק וניסיון רב שנים בתכנון תערובות בטון. לחברה מעבדת אבטחת איכות ממוחשבת במפעל הראשי בשפרעם.
התרחבות עסקית וחוסן כלכלי
בבעלות חברת בטון קדמאני 18 דונם בשפרעם, סמוך למתחם הפעילות בו ממוקמים משרדי ההנהלה ומפעלה הראשי. במתחם זה עתידה לפעול חווה למילוי גז טבעי. כמו כן החלה החברה בהקמת מבני תעשייה המיועדים להשכרה.
איכות הסביבה
החברה פועלת תוך כדי שמירה על הסביבה. ממחזרת את פסולת המפעל לשימוש חוזר במים. כמו כן קיימים במפעלים פילטרים המונעים את פיזור האבק וזיהום הסביבה.
 
משרד רו"ח פאהן קנה ושות' Grant Thornton Israel
כתובת אזור התעשייה שפרעם, ת.ד. 144, 2020016  טל' 9865511-04  פקס 9868775-04  אתר www.beton-kdmany.co.il
 

אתר:  www.beton-kdmany.co.il